Студентів ознайомили з нормами митного права на митному посту «Кіровоград-центральний»

Нещодавно на митному посту «Кіровоград-Центральний» Кіровоградської митниці Міндоходів пройшла екскурсія для студентів ІІІ курсу відділення правознавства Кіровоградського інституту регіонального управління та економіки.

Метою проведення навчального заходу було ознайомлення майбутніх юристів з нормами митного права в умовах роботи обласної митниці, зокрема, з особливостями митно-тарифного регулювання.

Начальник митного поста «Кіровоград-Центральний» Олександр Любченко розповів студентам про особливості митного регулювання, яке пов’язане зі встановленням мит та інших податків, що справляються при переміщенні товарів через митний кордон, процедурами митного контролю, організацією діяльності митних органів України. Також він зазначив, що до найважливіших заходів нетарифного регулювання відносяться ліцензування, квотування, відповідні дозволи та реєстрація контрактів.

Також екскурсанти ознайомилися зі специфікою роботи митного поста та контролюючих служб, алгоритмом здійснення митних формальностей та перевагами електронного декларування.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі