
12:44, 7 листопада 2013 р.
Депутата від «Удару» позбавили мандата
На сьогоднішньому засіданні Кіровоградської міської ради депутата з фракції «Удар» Любов Виноградову позбавили мандата.
За таке рішення проголосували 47 обранців, передає кореспондент Першої електронної.
Нагадаємо, питання про позбавлення Любові Виноградової депутатських повноважень розглядалося ще на минулому засіданні сесії, однак, тоді воно не набрало необхідної кількості голосів.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
08:15
22 червня
ТОП новини
Оголошення
07:50, 12 червня
07:50, 12 червня
07:50, 12 червня
18:07, 20 червня
18:07, 20 червня