
10:10, 4 серпня
У роботі застосунку "Резерв+" стався збій - сервіс тимчасово не працює
«Резерв+» частково припинив працювати: що відомо про збій — заява Міноборони
Користувачі «Резерву+» не можуть авторизуватися та увійти до застосунку. Проблеми виникли вранці та є локальними.
Резерв+ / © armyinform.com.ua
Доповнено додатковими матеріалами
У застосунку для призовників, військовозобов’язаних та резервістів «Резерв+» стався збій. Технічні проблеми фіксують локально, зокрема у Львові.
Про це повідомляють користувачі «Резерв+».
За їхніми словами, застосунок перестав працювати вранці 3 серпня. Вони не можуть авторизуватися та увійти до нього. Під час спроб відкрити додаток з’являється повідомлення: «Сталося щось дивне. Будь ласка, повторіть спробу пізніше».
Через збій у застосунку військовозобов’язані не можуть швидко оновити дані в реєстрі «Оберіг» та отримати електронні документи.
Збій у застосунку «Резер+»
Станом на ранок офіційної інформації від компанії-розробника немає.
Чому не працює «Резерв"+»: що кажуть у Міноборони
Згодом у Міністерстві оборони України прокоментували технічні проблеми у застосунку. Відповідно до заяви відомства, причина несправностей — велике навантаження, повідомили для РБК-Україна.
«Оберіг» працюватиме за новими правилами — що відомо
Нагадаємо, в Україні затвердили новий порядок ведення Єдиного державного реєстру призовників, військовозобов’язаних та резервістів «Оберіг». Відповідно до ухваленого документа, він чітко регламентує алгоритм потрапляння даних до реєстру, їхнє оновлення, перевірку, а також порядок виправлення помилок.
Уся інформація має бути внесена до системи протягом 5 робочих днів. Це відбувається або автоматично, або вручну.
Інформує tsn.ua
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
16:16
4 серпня
ТОП новини
Оголошення
14:45, 2 серпня
14:45, 2 серпня
14:45, 2 серпня
14:45, 2 серпня
14:45, 2 серпня