Які питання розглядалися на засіданні тридцятої сесії Кіровоградської міської ради

7 листопада відбулося перше засідання тридцятої сесії Кіровоградської міської ради.

Враховуючи, що на сесії планувався розгляд депутатських запитів щодо роботи громадського транспорту в Кіровограді, в сесійну залу були також запрошені п’ять представників ініціативної групи, які брали участь в акції протесту проти впровадження транспортної реформи 6 листопада.

Сесія розпочала свою роботу з розгляду депутатських запитів, які озвучив секретар міської ради Ігор Волков. Депутати підтримали п’ятнадцять таких запитів щодо надання матеріальної допомоги на лікування мешканцям міста та два щодо виконання робіт в галузі житлово – комунального господарства: відновлення зовнішнього освітлення вулиці Кримської та передбачення коштів у міському бюджеті на 2014 рік для ремонту внутрішньобудинкових територій у дворах по вулицях 50 років Жовтня та Комарова.

 Не оминули депутати і розгляд такого важливого питання, як реалізація транспортної реформи у Кіровограді. Перший заступник міського голови Володимир Каніщев проінформував депутатський корпус, що на виконання рішення попередньої сесії міської ради, профільне управління розвитку транспорту та зв’язку підготувало проект рішення виконавчого комітету, яким передбачаються зміни у маршрутній мережі міста Кіровограда і воно вже пройшло всі необхідін процедури, передбачені Законом України “Про доступ до публічної інформації”. У той же час, відзначив Володимир Каніщев, в період його підготвки з’явилися нові обставини, пов’язані з можливістю залучення додаткових інвестицій в галузь пасажирського транспорту, які дозволять значно покращити якість і безпеку пасажирських перевезень в обласному центрі. Зважаючи на це, проект було знято з розгляду на засіданні виконкому і буде внесено в доопрацьованому варіанті найближчим часом. За пропозицією депутата Івана Марковського, міська рада утворила депутатську комісію з представників усіх фракцій і групп, яка вивчить хід впровадження транспортної реформи.

 Враховуючи складнощі, які мають місце з проходженням коштів міського бюджету через органи державного казначейства, міська рада також підтримала ініціативу депутата Сергія Михальонка та утворила редакційну групу для підготовки відповідного звернення до Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України та винесення його для затвердження на наступне засідання сесії.

 Депутати також внесли необхідін зміни до міського бюджету, які дозволять вчасно виплатити заробітну плату працівникам освіти, охорони здоров’я, провести розрахунки за енергоносії, забезпечити роботу комунальної сфери.

 Відповідно до прийнятого рішення, за рахунок цільової державної субвенції на галузь освіти додатково передбачено 9,355 мільйона гривень, на галузь охорони здоров’я – 5,215 мільйона гривень, Новенській селищній раді - 219,4 тисячі гривень та Ленінській і Кіровській районним радам – 250 тисяч гривень. Крім того, внаслідок перезподілу коштів міського бюджету, додаткове фінансування в сумі 1,086 мільйона гривень передбачене також на організацію харчування в закладах освіти та 100 тисяч гривень для надання матеріальної допомоги мешканцям міста.

 Більшістю голосів міська рада підтримала рішення щодо дострокового припинення повноважень депутата Любові Виноградової у зв’язку із набранням законної сили обвинувачувального вироку суду.

 Не знайшов підтримки депутатського корпусу проект рішення щодо узгодження генерального плану с. Соколівського, землі якого межують з міською територією.

 Депутати також затвердили Програму місцевих стимулів для працівників охорони здоров’я м. Кіровограда на 2013 – 2017 роки та внесли зміни до низки галузевих програм соціально – економічного розвитку міста.
kr-rada.gov.ua

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі