Обсяги реалізованої промислової продукції в Кіровоградській області

За січень–вересень 2013 року підприємствами області реалізовано промислової продукції (товарів, послуг) на суму 10429,6млн.грн., з неї продукції добувної та переробної промисловості – на суму8910,3 млн.грн.(85,5% всієї реалізованої продукції).

У структурі реалізації на виробництво харчових продуктів, напоїв та тютюнових виробів припадало 52%, постачання електроенергії, газу пари та кондиційованого повітря – 14%, металургійне виробництво, виробництво готових металевих виробів, крім виробництва машин і устатковання – 12,5%, машинобудування, крім ремонту і монтажу машин і устатковання – 9,9%.

В обсязі реалізації харчових продуктів та напоїв найбільша питома вага припадала на виробництво олії та тваринних жирів (70,3%), м’яса та м’ясних продуктів (11,4%).

Найбільше реалізовано продукції добувної промисловості підприємствами Гайворонського, Новомиргородського, Новоукраїнського, Кіровоградського, Добровеличківського, Знам'янського, Новгородківського районів; харчової промисловості – міст Кіровограда, Світловодська, Олександрії, Кіровоградського, Голованівського, Новомиргородського, Світловодського та Новоукраїнського районів; машинобудування, крім ремонту і монтажу машин і устатковання – міст Кіровограда та Олександрії.

Обсяг реалізованої промислової продукції у розрахунку на одну особу за січень–вересень 2013 року по області становив 10442,2 грн., найбільше – у Голованівському районі (40070,9 грн.), містах Кіровограді (27760,9 грн.) та Світловодську (18924,8 грн.).

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі