Від підприємців Кіровоградщини надійшло майже 14 млн. грн. податку на додану вартість

Фізичні особи, які здійснюють підприємницьку діяльність на території області, протягом 2013 року перерахували до державного бюджету  13,9 млн.грн. ПДВ, зокрема у жовтні забезпечено надходження у сумі 1,3 млн.грн.

Порівняно з січнем-жовтнем минулого року сплата податку від бізнесменів регіону зросла майже на 1,0 млн.грн. або 7,3 відсотки.

При цьому податок на додану вартість сплачують близько півтисячі фізичних осіб-підприємців Кіровоградської області.

В Головному управлінні Міндоходів у Кіровоградській області звертають увагу, що особа зобов’язана зареєструватися платником ПДВ у разі перевищення протягом останніх 12 місяців, встановлених Податковим кодексом обсягів оподатковуваних операцій. Нині така межа становить 300 тис.грн. Проте, слід зазначити, що чинним законодавством не передбачено будь-яких обмежень щодо реєстрації платників за власним бажанням. Тобто, на сьогоднішній день суб‘єкти господарювання – юридичні та фізичні особи не залежно від виду діяльності та розміру отриманого доходу можуть за власним бажанням зареєструватися платниками ПДВ. Для цього їм потрібно подати заяву до органів Міндоходів.

„Починаючи з 1 січня 2014 року реєстрація платника ПДВ не потребуватиме особистої присутності підприємця в податковій інспекції. Всі документи прийматиме державний реєстратор у момент реєстрації юридичної або фізичної особи-підприємця. Після чого реєстраційна служба передасть копію заяви до органів Міндоходів без залучення до цього процесу платника. Відповідний закон нещодавно підписав Президент України Віктор Янукович”, - зазначив начальник ГУ Міндоходів у Кіровоградській області Олександр Лебедєв.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі