• Головна
  • Кіровоград: адміністрація ПАТ НВП “Радій” тероризує мешканців гуртожитку, а влада не поспішає допомогти людям
16:25, 13 листопада 2013 р.

Кіровоград: адміністрація ПАТ НВП “Радій” тероризує мешканців гуртожитку, а влада не поспішає допомогти людям

Помічник-консультант народного депутата України Святослава Ханенка, заступник голови обласної організації ВО “Свобода” Олександр Івашура скерував звернення до прокурора міста Кіровограда Дмитра Титора, у якому вимагає відповідної реакції на скаргу мешканців гуртожитку, що на вулиці Героїв Сталінграда, буд.13. Заявники скаржаться на неправомірні, на їхню думку, дії адміністрації ПАТ НВП “Радій”, які загрожують життю і здоров'ю мешканців гуртожитку. Вони стурбовані ігноруванням їхніх заяв міліцією, що є заохоченням нападників до подальших незаконних дій та провокує можливе кровопролиття.

Протягом п'яти місяців, починаючи з червня 2013 року, адміністрація ПАТ НВП “Радій” тероризує мешканців третього під'їзду гуртожитку. Ні вдень, ні ввечері мешканцям немає спокою. Не маючи відповідних документів на проведення ремонтних робіт, адміністрація підприємства силами працівників на чолі з В.І. Бахмачем та В.Д. Демиденком протягом тривалого часу здійснюють спроби зайти до під'їзду та розгромити житлові блоки мешканців.

Захищаючи свої права згідно Закону України “Про реалізацію житлових прав мешканців гуртожитків”, мешканці змушені цілодобово обороняти власне житло, не даючи працівникам заводу зайти до під'їзду. На грунті цих подій весь час відбуваються сутички. Спеціально підготовлені працівники охорони заводу здійснюють протиправні дії, одного разу справа дійшла до бійки. 29 жовтня 2013 року о 23-ій годині п'яні охоронці зчинили бійку, травмували мешканку гуртожитку, яку госпіталізували до лікарні швидкої медичної допомоги міста. Працівники охорони заводу погрожують підкинути наркотики, якщо їх і будівельників-ремонтників не впускатимуть до під'їзду. Зараз під вікнами будинку будують якусь споруду — металеву конструкцію.

Заяви до міліції про неправомірні дії адміністрації ПАТ НВП “Радій” по відношенню до мешканців гуртожитку ніхто не поспішає розглядати. Всі дії керівництва “Радія” виправдовують тим, що завод, мовляв, є власником даної будівлі. А як же тоді трактувати Закон України “Про реалізацію житлових прав мешканців гуртожитків”, який захищає їх права? Але ні влада міста, ні влада області, ні правоохоронні органи не поспішають на допомогу громадянам, а навпаки, -- злочинно зволікають із вирішенням проблеми. Тим часом мешканці гуртожитку бояться за своє життя, за життя своїх дітей. Не стає сил боротися із подібним свавіллям!

Кіровоградська обласна організація ВО “Свобода” вимагає від міської та обласної влади, від правоохоронних органів міста і області захистити життя, здоров'я і право на спокійне життя мешканців гуртожитку по вулиці Героїв Сталінграда, буд.13 у Кіровограді, припинити рейдерський тиск з боку адміністрації ПАТ НВП “Радій”. У разі злочинної бездіяльності влади свободівці нададуть усіляку юридичну, моральну і фізичну підтримку громадянам, які захищають власні права.

Прес-служба Кіровоградської обласної організації ВО “Свобода”

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...