Рятувальники Кіровоградщини спільно з освітянами проводять Тиждень знань безпеки життєдіяльності

З 11 по 15 листопада у школах й садочках Кіровоградщини триває Тиждень знань безпеки життєдіяльності. Головна мета організаторів - зробити так, щоб у майбутньому дитини було якнайменше надзвичайних подій, які б зашкодили її здоров’ю та навчити діям у екстрених ситуаціях. Навчання правилам безпеки не обмежується п’ятьма навчальними днями, саме у ці дні більшість виховних, шкільних та позашкільних заходів присвячена саме безпеці життєдіяльності.

Для дітей проводяться екскурсії до пожежно-технічної виставки-музею Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій в області, підрозділів, де вони можуть почути розповіді про будні рятувальників та ознайомитись з оснащенням та технікою, школярі спілкуються з рятувальниками і під час виховних годин та зустрічей.

13 листопада представники Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій в області, управління освіти міської ради побували у школах Кіровограда, щоб поспілкуватись з педагогами та перевірити, як у навчальних закладах втілюються у життя вимоги Положення про тиждень знань БЖД. Зокрема, відвідали з рейдовою перевіркою загальноосвітню школу №13. Фахівці управлінь перевірили перспективні плани роботи, обговорили проведення Тижня з керівництвом навчальних закладів, перевірили наявність куточків «Юний рятувальник», де розміщуються номери телефонів екстреного виклику та цікаві фотографії про роботу рятувальників і переконались, що у навчальних закладах відповідально підійшли до організації заходу.

498

 

Рятувальники та педагоги переконані, що проведена робота сприятиме зменшенню кількості надзвичайних подій з вини та за участю дітей.

У ДСНС

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі