З початку року платникам податків Кіровоградщини відшкодовано майже 1 млрд. грн. податку на додану вартість

З них 889,6 млн.грн. або 89,6 % - повернуто в автоматичному режимі. Це в 3,8 рази або на 655,7 млн.грн. більше, ніж за десять місяців 2012 року.

Така тенденція пояснюється очевидними перевагами цього способу: скороченими термінами проведення перевірок та зарахування коштів на поточний рахунок платника податку.

Оперативність та простота такого механізму сприяє підвищенню конкурентноздатності підприємств, тому фахівці органів Міндоходів у Кіровоградській області очікують, що кількість платників, які претендують на відшкодування ПДВ в автоматичному режимі, значно збільшиться.

Проте скористатися правом на автоматичне відшкодування можуть лише суб’єкти господарювання, які відповідають встановленим критеріям. Одним з основних є рівень середньомісячної заробітної плати,яка повинна в 2,5 рази перевищувати мінімальну  зарплату,  встановлену законодавством.

Як і в минулому місяці, на Кіровоградщині дотрималися усіх вимог та отримали бюджетне відшкодування в автоматичному режимі такі підприємства, як ПрАТ „Гідросила АПМ”, ПАТ „Гідросила”, ПрАТ „Торговий дім „Гідросила”, ПП „Торговий дім „Креатив-розлив”, МААК „Урга”, ТОВ „Коріда-Тех” та  ПАТ „Червона зірка”.

„З 1 січня 2014 року сумлінним платникам податків буде надана можливість отримати статус платника з позитивною історією. Для таких платників строки камеральної перевірки для відшкодування ПДВ будуть скорочені з 20 до 5 днів” – зазначив начальник Головного управління Міндоходів у Кіровоградській області Олександр Лебедєв.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі