На Кіровоградщині створять Раду громадських рад

Минулого року на Кіровоградщині було започатковано традицію проведення Форумів громадських рад. Результати не забарилися – саме внаслідок першого Форуму було прийнято Стратегію економічного і соціального розвитку Кіровоградської області на 2013-2020-й роки. Стратегія набула широкого розголосу, активно обговорювалася та була підтримана громадськістю.

Цього тижня у регіональній торгово-промисловій палаті за участі голови обласної державної адміністрації Андрія Ніколаєнка відбувся ІІ Форум Громадських рад при РДА та МВК області.

Звертаючись до учасників Форуму Андрій Ніколаєнко відзначив: "Сьогодні особливу увагу Президент приділяє становленню та розвитку у державі мережі інститутів громадянського суспільства. На переконання Глави держави, ефективна взаємодія держави і інститутів громадянського суспільства є однією з важливих передумов розвитку демократії"

Одним з яскравих прикладів втілення ініціатив інститутів громадянського суспільства в області є створення в області та діяльність Інформаційно-ресурсного центру. Як зазначила директор Центру Ірина Жарова – це результативний крок не лише у напрямку надання інформаційно-методичних послуг, а можливість забезпечити зростання активності громадськості, налагодження діалогу між органами влади та інститутами громадянського суспільства.

Губернатор переконаний, що одним із провідних механізмів залучення громадян до прийняття рішень у державі, є створення при місцевих органах влади громадських рад. А для налагодження конструктивної взаємодії між облдержадміністрацією та усіма громадськими радами він запропонував утворити Раду громадських рад.

– Це не просто ще один консультативно-дорадчий орган, це об'єднання лідерів громадськості, які володіють ситуацією та в курсі тих проблемних питань, які виникають на тій чи іншій території, – відзначив Андрій Ніколаєнко. – Президент України постійно наголошує, що соціальне партнерство між владою та громадськістю є ознакою демократичного суспільства. Я переконаний, що разом ми зможемо забезпечити подальший розвиток громадянського суспільства та зміцнення його інститутів, – підкреслив він.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі