• Головна
  • Тепер кіровоградці мають змогу читати у новому форматі
17:00, 14 листопада 2013 р.

Тепер кіровоградці мають змогу читати у новому форматі

Що краще: книга паперова чи книга електронна? Про це можна сперечатися годинами, але так і не знайти відповіді. Скільки людей – стільки думок, та час спливає, усе змінюється і бібліотеки – також.

Обласна бібліотека ім.Дмитра Чижевського намагається наблизитись до рівня зарубіжних колег в питанні комфортності обслуговування. У цій бібліотеці можна користуватися безкоштовним Wi-Fi та Інтернетом. Але сьогодні цим вже не здивуєш. Кілька років тому тут почали навчати користуванню iPаd та Kindle. На них вчаться шукати потрібну інформацію та читати книги і малеча, і старше покоління, а нещодавно користувачам почали надавати ще одну послугу: в обласній науковій бібліотеці усі бажаючі можуть читати цифрові журнали Росії. Безкоштовний доступ до повнотекстових версій журналів можливий з усіх комп’ютерів відділів обслуговування. А журнали дісно цікаві та потрібні не лише для розваг і дозвілля, але й для підготовки до занять та наукової роботи.

Ми не закликаємо Вас забути про паперові книги, журнали чи газети, проте, хочемо звернути Вашу увагу на унікальну можливість безкоштовного користування новинками, що надає бібліотека. Чекаємо на Вас 7 днів на тиждень, з 10.00 до 19.00 (субота, неділя – до 18.00) за адресою: вул. Велика Перспективна, 24.

Список Інтернет-журналів:

Азия и Африка сегодня

Библиография

Библиотековедение

Библиотечное дело

Вестник Московского университета. Серия 7. Философия

Вопросы истории

Вопросы философии

Искусство кино

Мировая экономика и международные отношения

Наука и жизнь

Научные и технические библиотеки

Новая и новейшая история

Новый мир

Педагогика

Социологические исследования

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
live comments feed...