Впевнені кроки Кіровоградщини у Євросоюз. Фото

12листопада 2013 року у м. Києві відбулась міжнародна 10 Асамблея Громадської ліги Україна – НАТО на тему: «Роль громадянського суспільства у сприянні безпеці та демократичним цінностям в Україні».

Конференція являлась своєрідним підсумком заходів, що проводились з даної тематики. Протягом усіх років діяльності  Громадської ліги Україна – НАТО були проведені заходи, щодо покращення розуміння євроатлантичного співробітництва і діяльності в інформаційній, науково-дослідницький та освітній сферах з урахуванням  міжнародного досвіду України і можливостей подальшого співробітництва. Про це свідчить
Указ

Президента України
«Про затвердження Річної національної програми співробітництва Україна - НАТО на 2013 рік».

Кіровоградщина гідно була представлена виступом методиста з міжнародних зв’язків та партнерства Кіровоградського обласного ЦДЮТ, головою Ради євроклубів Кіровоградщини  - Оленою Арутюнян. Протягом останніх років наша діяльність направлена на виховання та поінформованість молоді щодо свободи миру та безпеки, розвитку демократії та верховенства права, становлення національної ідеї у суспільстві та виховання європейських цінностей. У даних заходах приймали участь громадяни різних соціальних  груп  та вікових  категорій: учні шкіл, ліцеїв, гімназій, студенти університетів Кіровограда, викладачі, освітяни, члени громадських організацій та представники місцевої влади. Серед інтелігенції, підприємців, громадськості,студентської молоді,школярів Кіровоградщини  виник інтерес до даної теми, щодо поглиблення розуміння і поширення інформації на користь партнерства і прагматичного співробітництва.

DSC_4490

 

P1250237

 

P1250240

 

О.Арутюнян

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі