Кіровоградська ТЕЦ стягує борги в примусовому порядку

Кіровоградська теплоелектроцентраль в своїй виробничій діяльності ставить інтереси клієнта на перше місце. Ми докладаємо всіх зусиль, щоб в домівках кіровоградців було тепло ізатишно. В свою чергу підприємство КП «Теплоенергетик» сподівається на своєчасну оплату за надані послуги з централізованого теплопостачання. І коли люди нехтують своїми обов’язками своєчасно і в повному обсязі сплачувати за надані послуги, підприємство просто змушене для стягнення боргузвертатись до суду та Державної виконавчої служби України.

 

Так 15 жовтня 2013 року до одного з боржників завітали судові виконавці в супроводі представника юридичного відділу підприємства «Теплоенергетик». З вимогою на виконання провадження відкритого за виконавчим документом виданим Ленінським районним судом м. Кіровограда про стягнення з громадянина, який є злісним не платником, на користь КП «Теплоенергетик» заборгованості в сумі 2328,20 грн. та витрат на оплату судового збору. Представником Державної виконавчої служби України було проведено опис помешкання та майна не платника. Після цього йому було надано час на погашення боргових зобов’язань в іншому випадку описане майно та помешкання можуть бути оцінені та виставлені на продаж на користь кредиторів.

 

Підприємство змушене для стягнення боргу звертатись до суду та Державної виконавчої служби України, адже не сплачуючи за надані послуги наноситься шкода економічній та господарській діяльності підприємства, страждають абоненти які якісно і своєчасно оплачують надані послуги. Гроші, які надходять у вигляді абонентської плати перераховуються як оплата за газ, ідуть на модернізацію підприємства, проведення ремонтних компаній. Неплатники, просто, позбавляють підприємство можливості проводити модернізацію і розвиватись, а значить надавати якісні послуги. При тому, що КП «Теплоенергетик» витратило на ремонтну компанію понад 10 млн. грн., ми щоденно маємо розраховуватись за паливо.

 

Шановні абоненти КП «Теплоенергетик», просимо Вас, своєчасно, розраховуватись за послуги з теплопостачання. Від своєчасної і в повному обсязі оплати за надані послуги залежатиме і якість теплопостачання, яке ми Вам надаємо. В іншому випадку ми будемо змушені звертатись до суду про стягнення заборгованості за спожиту теплову енергію, із урахуванням встановленого індексу інфляції за весь час прострочення платежу, а також 3% річних від простроченої суми з подальшим стягненням заборгованості у примусовому порядку через Державну виконавчу службу України.Під час виконання судового рішення до боржника застосовується додаткові стягнення: виконавчий збір – 10 % від суми боргу та витрати на проведення виконавчих дій.

 

ПРИМІТКА:

Ви маєте право, в установленому порядку, укласти договір на реструктуризацію боргу. Рішення про укладання договору реструктуризації боргу приймається керівництвом КП «Теплоенергетик» в кожному окремому випадку індивідуально.
(Реструктуризація боргу — одна з форм реорганізації умов боргу, у процесі якої боржники та кредитори домовляються про відстрочення виплат заборгованостей.)

Про умови погашення Вами заборгованості, її сплату в повному обсязі або частково, повідомляйте нас за телефоном: 27-21-06 (діє 8:00 до 17:00);

 При виникненні питань щодо заборгованості, звертайтесь до наших абонентських відділів за адресами:

м. Кіровоград, просп. Комуністичний, 1, тел. 27-21-48, з 8.00 до 17.00, обідня перерва з 12.00 до 13.00;

 с. Нове, вул. Металургів, 25А, тел. 30-25-87, 31-99-67, з 8.00 до 17.00, обідня перерва з 12.00 до 13.00.

КП «Теплоенергетик»

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі