Проти опозиції в Кіровограді застосовують масштабні політичні репресії

Вчора, 19 листопада, у Києві, в офісі інформаційного агентства УНІАН, відбулася прес-конференція «Проти опозиції в Кіровограді застосовують масштабні політичні репресії». Доповідачами виступили Лариса Онул – голова фракції ПП «УДАР Віталія Кличка» в Кіровоградській міській раді та Горбовський Сергій – голова Кіровоградської міської організації ПП «УДАР Віталія Кличка». Прес-конференція скликалася задля інформування української громадськості про ситуацію, що склалася на Кіровоградщині.

Лариса Онул прокоментувала останні події наступним чином:

«Нас прагнуть знищити. Ми у відповідь почали активну боротьбу зі свавіллям міської влади. Влітку я вступила в партію «УДАР Віталія Кличка» і невдовзі очолила фракцію в Кіровоградській міській раді.

Міська організація партії та фракція виступили проти транспортної реформи, через яку почали страждати кіровоградці. Активісти УДАРу зібрали близько 10 тис. підписів проти цієї горе-реХВорми. Але спроба передати їх на сесію міської ради була розцінена владою як штурм. Відкрито кримінальне провадження на голову Кіровоградської міської організації ПП «УДАР Віталія Кличка» Сергія Горбовського. Його постійно викликають на допити. Десять сіті-лайтів УДАРу з критикою міської транспортної реформи розтрощили вночі. Потім під прикриттям ДАІ їх вивезли у невідомому напрямку.

Тиск на мою родину став ще сильнішим, з масштабним використанням адмінресурсу. Нас звинуватили у фіктивному банкрутстві, нацькували контролюючі органи – від податківців до пожежних. Почалися обшуки, характер яких змінювався – від майже цивілізованих до нахабних з порушенням вимог законодавства».

На підтвердження слів про обшуки на квартирі, підприємствах опозиційних депутатів, зіпсовані та незаконно вивезені сіті-лайти було показано ряд відеозаписів.

Горбовський Сергій прокоментував мету прес-конференції і закликав українців до єднання:

«У Кіровоградській області відбувається терор з боку влади. Ми не можемо достукатись до багатьох ЗМІ, щоб повідомити про те, що відбувається. Областю керують люди з адміністрації президента, так звані, наглядачі, які намагаються інформаційно ізолювати невигідних режиму осіб. Зараз регіонали відробляють свої тоталітарні політтехнології на опозиції Кіровоградщини. Надалі така практика розповсюдиться по всій Україні».

Прес-служба Кіровоградської міської організації Політичної партії «УДАР Віталія Кличка»

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі