Президент КРТПП відвідала засідання «круглого столу», яке відбулося у Головному управлінні Міндоходів в Кіровоградській області

21 листопада у приміщенні Головного управління Міндоходів в Кіровоградській області пройшов «круглий стіл» з фізичними особами-підприємцями, в якому взяла участь Президент Кіровоградської РТПП Ірина Саєнко.

В ході зустрічі було обговорено низку важливих питань у податковому законодавстві: нарахування, терміни сплати, подання звітності з єдиного соціального внеску; застосування фінансових санкцій за порушення норм законодавства про єдиний внесок; нові правила сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки; зміни у порядку обліку доходів і витрат фізичних осіб-підприємців, що перебувають на загальній системі оподаткування; порядок використання суб’єктами господарювання платіжних терміналів тощо.

Про зміни, що відбулися, більш детально розповіли: заступник начальника Головного управління Міндоходів у Кіровоградській області Тетяна Соколенко, начальник відділу адміністрування єдиного соціального внеску Головного управління Міндоходів у Кіровоградській області Інна Твердохліб, начальник інформаційно-комунікаційного відділу Головного управління Міндоходів у Кіровоградській області Наталія Гай-Воронська, начальник управління доходів і зборів з фізичних осіб Головного управління Міндоходів у Кіровоградській області Оксана Рева, начальник відділу контролю за проведенням розрахункових операцій Головного управління Міндоходів у Кіровоградській області Наталія Набієва і заступник начальника відділу внутрішньої безпеки Головного управління Міндоходів у Кіровоградській області Ігор Заяц.

Спеціалісти Головного управління Міндоходів у Кіровоградській області нагадали присутнім, що з 1 жовтня 2013 року процедура адміністрування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування була покладена на Міністерство доходів і зборів України. Відтепер звіти про суми нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування прийматимуть у Центрах обслуговування платників податків Кіровоградської області. Суми нарахованого єдиного внеску підлягають сплаті на рахунки податкових інспекцій регіону, відкриті в Головному управлінні Державної казначейської служби у Кіровоградській області.

Крім того, увагу підприємців було акцентовано на важливу зміну, що була внесена до Податкового кодексу України Законом №657, згідно з яким з 1 січня 2014 року Міністерство доходів і зборів України запровадить Реєстр платників єдиного податку, а свідоцтво платника єдиного податку буде скасовано. Реєстрація, унесення змін та анулювання реєстрації суб’єкта господарювання як платника єдиного податку здійснюватиметься шляхом унесення відповідних записів до Реєстру. Уся необхідна інформація про зареєстрованих платників єдиного податку знаходитиметься в безкоштовному доступі - на веб-порталі юридичних осіб і фізичних осіб-підприємців та на офіційному веб-сайті Міндоходів.

Наступне засідання «круглого столу» за участі підприємств Кіровоградщини відбудеться у Кіровоградській регіональній торгово-промисловій палаті. Президент Кіровоградської РТПП Ірина Саєнко наголосила, що проведення таких заходів з залученням висококваліфікованих спеціалістів дозволяє ретельно проаналізувати ті чи інші зміни в українському законодавстві. Нагадаємо, нещодавно на базі Кіровоградської РТПП пройшли семінар «Митний та Податковий кодекси. Вимоги до роботи підприємств у 2014 році» та засідання «круглого столу», на якому представники підприємств та підприємницьких об'єднань Кіровоградської області обговорили Проект Закону України «Про Загальнодержавну програму розвитку малого і середнього підприємництва на 2014-2024 роки».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі