Віктор Серпокрилов: Надходження до місцевих бюджетів виконано у повному обсязі

Про це перший заступник голови ОДА Віктор Серпокрилов повідомив під час понеділкової апаратної наради.

За словами посадовця, виконання показників по надходженнях до місцевих бюджетів за останні 11 місяців нинішнього року становлять 102,6 %, зокрема, по загальному фонду – 101%. Темпи росту порівняно з аналогічним періодом минулого року становить 7,6%, по загальному фонду – 7,4%.

Віктор Серпокрилов також повідомив, що завдяки цілеспрямованій роботі обласної влади на рівні Кабінету Міністрів наш регіон додатково отримав 83,8 млн. грн. дотацій – кошти, які у повному обсязі будуть спрямовані на виплату заробітної плати працівникам бюджетної сфери.

Перший заступник голови ОДА відзначив, що на минулому тижні у Кіровограді, Світловодську та Олександрії мали місце факти несвоєчасної виплати заробітної плати, що підтвердили телефонні дзвінки від жителів області на "Гарячу лінію". Проте це питання було оперативно вирішене. Залишається ще відкритим питання по Олександрії, де ще невиплачені майже 866 тис. грн. В цілому по області ця сума становить близько 1,5 млн. грн.

На цьому тижні, за словами Віктора Серпокрилова, очікується надходження дотації з державного бюджету в сумі 44,3 млн. грн., що дозволить врегулювати питання по цих виплатах, зокрема, по заробітній платі за другу половину листопада.

Також перший заступник голови ОДА торкнувся цінової ситуації в області. Тенденція останніх тижнів, зокрема, незначне зростання цін на макаронні вироби, крупу гречану, молочні вироби та на картоплю зумовлює необхідність звернути особливу увагу у цьому напрямку.

Зокрема, 28 грудня у Кіровограді та по всій області пройдуть передсвяткові новорічні ярмарки, з тим, щоб люди мали можливість придбати до святкового столу якісні харчові продукти за прийнятними цінами, – повідомив Віктор Серпокрилов.

7 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов

Ответственный за раздел
Матусевич Артур Вадимович
Журналисты сайта 0522.ua к вашим услугам.

Пишите нам, звоните, сообщайте о городских новостях и событиях - мы надеемся, что с Вашей помощью горожане узнают о жизни Кропивницкого больше.

Вместе с Вами мы сделаем наш город лучше!


Редакция 0522.ua:

E-mail: news@0522.in.ua