Вже завтра пенсіонери Кіровоградщини отримуватимуть підвищені пенсії

Про це під час прес-конференції в облдержадміністрації поінформувала начальник головного управління пенсійного фонду в області Людмила Поліщук.

За її словами, в середньому пенсії підвищилися майже на 50 грн. Нині в області проживає понад 307 тис. пенсіонерів, з них 48 тис – інваліди, 32,5 тис. – ветерани війни, з урахуванням цього додаткова потреба на виплату пенсій в грудні склала 13,5 млн. грн.
Людмила Поліщук акцентувала увагу, що сьогодні основною метою діяльності системи пенсійного страхування є посилення соціального захисту осіб, які втратили працездатність, забезпечення гідного рівня їх життя. Особливої уваги та підтримки потребують найбільш вразливі верстви населення – пенсіонери, ветерани, інваліди.
Протягом 2010 року соціальні стандарти підвищувалися 5 разів, у 2011 році – 4 рази, у 2012 – 5 разів. Так, з 1 травня 2012 року були осучаснені заробітні плати, з яких обчислюється пенсійна виплата тим пенсіонерам, які вийшли на пенсію до 2008 року. Було перераховано понад 292 тис. пенсій, в результаті чого пенсійна виплата збільшилась в середньому на 123 гривні.
Також були здійснені заходи щодо поетапного підвищення рівня соціального захисту сімей загиблих та померлих ветеранів війни, дітей війни, учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС тощо.
Людмила Поліщук наголосила, що по області вже перераховано 275,8 тис. пенсій (90% від загальної кількості пенсіонерів області). Перерахунки проведені автоматизованим способом, відомості на виплату пенсій вже передано на поштові відділення та банківські установи. З 4 – го грудня розпочнеться виплата пенсій в нових розмірах.
Посадовець також поділилася очікуваними перспективами розвитку установи. Планується, що з 2014 року Пенсійний фонд впроваджуватиме електронну систему обліку пенсіонерів, що підвищить якість надання послуг.
- Наше завдання робити все для того, щоб пенсіонери, ветерани, інваліди знали, що вони потрібні, захищені та про них піклуються, - зазначила Людмила Поліщук.

2 просмотра в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов

Ответственный за раздел
Матусевич Артур Вадимович
Журналисты сайта 0522.ua к вашим услугам.

Пишите нам, звоните, сообщайте о городских новостях и событиях - мы надеемся, что с Вашей помощью горожане узнают о жизни Кропивницкого больше.

Вместе с Вами мы сделаем наш город лучше!


Редакция 0522.ua:

E-mail: news@0522.in.ua