В Кіровоградській області розпочався процес відновлення Олександрійського буровугільного комплексу

Про це під час  апаратної наради повідомив заступник голови ОДА Ярослав Арсірій.

Посадовець повідомив, що Міністром енергетики та вугільної промисловості України Едуардом Ставицьким днями підписано наказ про проведення реструктуризації Олександрійського буровугільного комплексу Це зроблено для того, щоб залучити інвестора для відновлення роботи комплексу за його прямим призначенням – видобування та переробки бурого вугілля.

– Я переконаний, що для багатьох жителів області, насамперед, для олександрійців, ця новина на сьогодні є значно важливішою за "майдани", адже мова йде про відновлення потужного виробництва, а це нові робочі місця, це зайнятість населення, збільшення надходжень до бюджетів та відповідно, реальне покращення життя людей, які проживають на цій території, – відзначив голова ОДА Андрій Ніколаєнко.

Очільник області також повідомив, що планує провести перемовини з власником підприємства Костянтином Жеваго щодо відновлення процесу погашення заборгованості по заробітній платі працівникам підприємства, і переконаний, що вже на цьому тижні вдасться забезпечити перші виплати по заборгованості, яка утворилася на цьому підприємстві.

Андрій Ніколаєнко також наголосив на необхідності тримати ситуацію із початком роботи Олександрійського буровугільного комплексу на постійному контролі, щоб громадськість була поінформована про всі кроки у цьому напрямку, коли розпочнеться відкачування води, про будівельні роботи та встановлення нового обладнання.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов

Полезные советы
12:00, 22 мая
Новости компаний
10:56, 20 мая
Ответственный за раздел
Матусевич Артур Вадимович
Журналисты сайта 0522.ua к вашим услугам.

Пишите нам, звоните, сообщайте о городских новостях и событиях - мы надеемся, что с Вашей помощью горожане узнают о жизни Кропивницкого больше.

Вместе с Вами мы сделаем наш город лучше!


Редакция 0522.ua:

E-mail: news@0522.in.ua