У Кіровограді відбулося відкриття виставки творів молодого художника Сергія Тригубенка. Фото

3 грудня у всьому світі відзначається Міжнародний день інвалідів. Саме тому в цей день у відділі Кіровоградського обласного художнього музею - картинній галереї Петра Оссовського «Світ і Вітчизна» відбулося відкриття виставки творів молодого художника Сергія Тригубенка.

Сергій Миколайович Тригубенко народився 27 грудня 1982 року у м. Кіровограді. З дитинства прагнув стати художником, тому з 12 років навчався у Кіровоградській міській дитячій художній школі імені О.Осмьоркіна основам малювання у Кир’янової Любові Григорівни.

У 2000 році Сергій вступив на мистецький факультет Кіровоградського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка, спеціальність «Образотворче мистецтво та практична психологія». Брав участь у студентських пленерах, що проходили під керівництвом члена Національної спілки художників України Валерія Давидова, під час яких Сергій освоював особливості пейзажного жанру. Але більш за все йому подобається портретний живопис.

Малювання і зараз залишається головним в житті Сергія. На його думку, малювання – це справжнє невичерпне джерело натхнення й енергії.

Його роботи вирізняються поетичністю, особливим мистецьким почерком, який передає чітко означену, безкомпромісну життєву позицію автора.

Безпосередність, особлива щира образність портретних замальовок близькі внутрішньому світу автора, відповідають особливостям його сприйняття і творчості, такої ж щирої. Створені ніжні жіночі образи сповнені глибокою теплотою і спокоєм. Образи чоловіків постають таємничими відкривачами нових просторів. Сергій має цікаві особливості художнього мислення.

Його пейзажі захоплюють своєю красою, гармонією і лаконізмом, гуманістичною спрямованістю, пробуджують любов до природи, інтерес до рідної культури. В роботах відчувається тяжіння до витонченості та елегантності, а також зацікавлення сюжетами повсякденного життя. Детально зображені рослини і тварини стають незмінною деталлю живописних творів.

У зверненні до оточуючого світу художник справедливо бачить спосіб розвитку уяви, формування художнього смаку, естетичного відношення до дійсності. Сергій створив десятки графічних та живописних композицій, спільною рисою яких є витонченість малюнку, відчуття ритму, композиційна та колористична довершеність. Працюючи в різних техніках та художніх матеріалах, автор постійно експериментує, шукаючи нові цікаві варіанти, створює чисту поезію делікатних кольорів, граційно укомпонованих у простір картинної площі.

В експозиції представлено 19 робіт Сергія Тригубенка, виконаних олівцем та аквареллю, які привертають увагу глядача лаконічністю форм та виразністю ліній: «Сестра Настя» (2007), «Юлія» (2005), «Репер» (2006), «Косматий геолог» (2006), «Судак» (2005),«Солдатський ставок» (2010) і ін.

Співробітники музею приурочили відкриття виставки до Міжнародного дня інвалідів – людей з особливими потребами. Нажаль, за станом здоров’я Сергій не зміг бути особисто присутнім на відкритті виставки. Сподіваємось, що проведення даного заходу надасть йому сил та творчої наснаги.

IMG_0558IMG_0566IMG_7700IMG_7703IMG_7705IMG_8140IMG_8175IMG_8178

Тетяна Костенко - науковий співробітник відділу Кіровоградського обласного художнього музею – картинної галереї Петра Оссовського «Світ і Вітчизна»

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов

Объявления
18.09.2017
Разместить объявление в этом блоке Добавить
Ответственный за раздел
Матусевич Артур Вадимович
Журналисты сайта 0522.ua к вашим услугам.

Пишите нам, звоните, сообщайте о городских новостях и событиях - мы надеемся, что с Вашей помощью горожане узнают о жизни Кропивницкого больше.

Вместе с Вами мы сделаем наш город лучше!


Редакция 0522.ua:

E-mail: news@0522.in.ua