
13:30, 4 грудня 2013 р.
Андрій Ніколаєнко вручив Кіровоградському колегіуму легкоатлетичний інвентар
Вручений в рамках виконання Меморандуму, укладеного між Кіровоградською облдержадміністрацією і федерацією легкої атлетики України про розвиток фізичної культури і спорту, легкоатлетичний комплект радо сприйняли усі школярі.
Очільник області зазначив, що спортивного інвентар можна використовувати для проведення змагань на будь-яких площинах – на галявинах, асфальті та грунті. Інвентар дозволяє тренуватись та змагатись дітям від 6 до 11 років. Комплект мобільний, вміщений у спеціальній сумці, та може транспортуватися звичайним легковим автомобілем на будь-яку відстань.
За допомогою подарованого легкоатлетичного комплекту в школі одразу провели спортивні змагання для юних спортсменів. Школярі, захоплені спортивним азартом, з радістю випробували гарний подарунок.
- Здоровий спосіб життя, особливо серед дітей і молоді, на сьогодні є принциповим питанням для Кіровоградщини та й усієї України, це позиція Президента України - відзначив Андрій Ніколаєнко, висловивши сподівання, що завдяки новому спортивному інвентареві зроблять перші кроки у спорт майбутні чемпіони.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Психологічне та медикаментозне кодування від алкоголю Кропивницький швидко, анонімно
Новини компаній
17:00
30 червня
16:07
30 червня
14:24
29 червня
ТОП новини
Оголошення
15:37, 1 липня
13:54, 27 червня
17:57, 30 червня
4
17:16, 22 червня
17:58, 20 червня
106
live comments feed...