З початку року до органів Міндоходів області звернулося більше 600 жителів Кіровоградщини

За повідомленням відділу обслуговування платників податків Головного управління Міндоходів у Кіровоградській області, з початку року до територіальних органів Міндоходів області від громадян надійшло 235 письмових звернень. На  особистий прийом до посадових осіб завітало 387 жителів Кіровоградщини.

У письмових зверненнях громадяни найчастіше порушували питання контрольно-перевірочної роботи органів Міндоходів (23,4 %) та інформували про ухилення від сплати податків (34,5%).

Під час особистих зустрічей з керівництвом органів Міндоходів області громадян цікавили питання сплати податку на доходи фізичних осіб, застосування податкової соціальної пільги, порядку оподаткування доходів від підприємницької діяльності та сплати земельного податку та орендної плати за земельні ділянки.

„Згідно Конституції України та Закону України „Про звернення громадян” кожний громадянин має право на індивідуальне чи колективне письмове звернення або особисто звернутися до органів державної влади, посадових і службових осіб з метою роз’яснення прав і законних інтересів. Саме тому посадовцями органів доходів і зборів Кіровоградської області постійно здійснюються виїзні прийоми громадян за їх місцем проживанні у сільських та селищних радах. Всього з початку року проведено 224 такі прийоми”, –зазначила заступник начальника ГУ Міндоходів у Кіровоградській області Тетяна Соколенко.

Нагадуємо, особистий прийом громадян посадовими особами органів Міндоходів області здійснюється за окремим графіком та за попереднім записом не пізніше, ніж за п’ять робочих днів до календарної дати прийому. Запис проводиться за телефоном: (0522) 36-69-99. Адреса Приймальні громадян Головного управління Міндоходів у Кіровоградській області: м. Кіровоград, вул. Велика Перспективна, 55.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов

Объявления
18.09.2017
23.05.2018
Разместить объявление в этом блоке Добавить
Ответственный за раздел
Матусевич Артур Вадимович
Журналисты сайта 0522.ua к вашим услугам.

Пишите нам, звоните, сообщайте о городских новостях и событиях - мы надеемся, что с Вашей помощью горожане узнают о жизни Кропивницкого больше.

Вместе с Вами мы сделаем наш город лучше!


Редакция 0522.ua:

E-mail: news@0522.in.ua