Доля кіровоградських студентів - під питанням

Кіровоградський інститут регіонального управління та економіки за численні порушення Ліцензійних умов надання освітніх послуг у сфері вищої освіти втратив ліцензію. Таке рішення оприлюднив офіційний сайт Державної інспекції навчальних закладів України.

У діяльності вищого навчального закладу знайдено безліч порушень і недоліків. Зокрема, статут інституту не оновлювався вже протягом 9 років, студентів на кафедрах у середньому в 4 рази менше, ніж того вимагають правила. Наприклад, на факультеті дизайну навчаються усього декілька десятків осіб, тоді як за правилами їх кількість повинна бути не менше 200 осіб.

Те, що молодь не поспішала вступати до інституту, пояснює й той факт, що викладали там фактично люди з вулиці: науково-педагогічних працівників приймали на роботу без проведення конкурсу.

Надалі ці співробітники без наукових ступенів і звань викладали лекції та керували дипломними роботами студентів. Причому, кількість дипломників на одного керівника була значно перевищена: деякі викладачі «встигали» керувати аж двадцятьма-тридцятьма студентами при нормі не більше восьми осіб.

Про «якість» освіти, яку отримували студенти, красномовно говорить і той факт, що на жодній із дисциплін і спеціальностей не було затверджених навчальних програм.

Тим часом студенти готуються до складання зимової сесії, але замість того, щоб сконцентруватися на підготовці, переймаються власним майбутнім.  Їхні батьки побоюються, що всі попередні роки навчання будуть перекреслені, і після розформування, молоді доведеться починати все спочатку.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов

Ответственный за раздел
Матусевич Артур Вадимович
Журналисты сайта 0522.ua к вашим услугам.

Пишите нам, звоните, сообщайте о городских новостях и событиях - мы надеемся, что с Вашей помощью горожане узнают о жизни Кропивницкого больше.

Вместе с Вами мы сделаем наш город лучше!


Редакция 0522.ua:

E-mail: news@0522.in.ua