До Кіровоградського слідчого ізолятору завітали студенти-правознавці

28.11.2013 до Кіровоградського слідчого ізолятора завітали студенти Кіровоградського кооперативного коледжу економіки і права імені М.П. Сая, які здобувають освіту за напрямом підготовки «Правознавство».

Метою заходу стало підвищення обізнаності майбутніх правознавців та профілактика злочинності серед молоді.

Екскурсію студентам провів заступник начальника слідчого ізолятора із соціально-виховної та психологічної роботи – начальник відділу соціально-виховної та психологічної роботи Кіровоградського слідчого ізолятора майор внутрішньої служби Андрій Стеценко. Під час заходу він ознайомив відвідувачів з багаторічною історією установи, розповів про основні функції та завдання, які покладаються на слідчий ізолятор зокрема та Державну пенітенціарну службу України в цілому, звернув увагу майбутніх правознавців на порядок і специфіку проходження служби, пояснив права і обов’язки пенітенціаріїв.

Молоді люди побачили на власні очі, як утримуються неповнолітні ув’язнені; засуджені, які залишені в установі для роботи з господарського обслуговування; відвідали медичну частину, спортивний зал, а також завітали до робочих кабінетів персоналу та кімнати відеоконференцзв’язку. Багато запитань у гостей, як у майбутніх юристів, виникло щодо змін, які сталися в установі після впровадження в дію нового Кримінального процесуального кодексу України. Зацікавились відвідувачі і станом дотримання в слідчому ізоляторі прав людини.

2013-11-04_15.41.35

2013-11-04_15.44.03


Наприкінці екскурсії деякі з молодих людей навіть виявили бажання після закінчення навчального закладу повернутися до установи в якості співробітників.


Наталія Остапенко Старший інспектор групи контрольно-аналітичної роботи  Кіровоградського слідчого ізолятора


Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов

Полезные советы
12:00, 22 мая
Новости компаний
10:56, 20 мая
Ответственный за раздел
Матусевич Артур Вадимович
Журналисты сайта 0522.ua к вашим услугам.

Пишите нам, звоните, сообщайте о городских новостях и событиях - мы надеемся, что с Вашей помощью горожане узнают о жизни Кропивницкого больше.

Вместе с Вами мы сделаем наш город лучше!


Редакция 0522.ua:

E-mail: news@0522.in.ua