За два місяці платники Кіровоградщини перерахували до бюджету понад 465 млн.грн.

Лише за листопад на рахунки органів доходів і зборів області надійшов майже 231 мільйон гривень. При цьому прийнято та оброблено 13,3 тисячі звітів з єдиного соціального внеску. Це ті суб’єкти господарювання, які повинні їх подавати щомісяця. Іще 51 тис. підприємців звітують раз на рік – до 10 лютого.

Як зазначив начальник ГУ Міндоходів у Кіровоградській області Олександр Лебедєв, більше половини звітів (7,5 тисяч або 56,6%) подано в електронному вигляді через мережу Інтернет. Можливість безкоштовно отримати ключі електронного цифрового підпису та програмне забезпечення стало потужним каталізатором у процесі поширення дистанційного спілкування з контролюючими органами, зокрема і платниками ЄСВ.

Отримати інформацію щодо сплати єдиного внеску та надання звітності можна у Центрах обслуговування платників податків та в податкових інспекціях за місцем реєстрації, адреси яких розміщені на субсайті ГУ Міндоходів у Кіровоградській області.

„Ми намагаємося створити умови, за яких клієнти Міндоходів витрачатимуть мінімум часу на спілкування з інспектором та максимум – на власну господарську діяльність”, - акцентував Олександр Лебедєв.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов

Ответственный за раздел
Матусевич Артур Вадимович
Журналисты сайта 0522.ua к вашим услугам.

Пишите нам, звоните, сообщайте о городских новостях и событиях - мы надеемся, что с Вашей помощью горожане узнают о жизни Кропивницкого больше.

Вместе с Вами мы сделаем наш город лучше!


Редакция 0522.ua:

E-mail: news@0522.in.ua