Турбота про малечу – спільне завдання як вартових доріг, так і всіх дорослих

Працівники Державтоінспекції не лише постійно, згідно з планами проведення профілактичних заходів ДАІ, відвідують навчальні установи для бесід з дітьми, але й охоче відгукуються на запрошення педагогічних колективів провести тематичну зустріч із безпеки дорожнього руху або вікторину серед школярів в урочний та позаурочний час, адже ідеться про життя та здоровя маленьких громадян, освоєння азів законності та правопорядку.

Сьогодні працівники ДАІ вирішили у доступній та веселій формі розповісти малюкам та учителям загальноосвітньої школи №32 м. Кіровограда про наслідки недотримання Правил дорожнього руху, запевнити дітлахів у необхідності вивчати норми поведінки на проїзній частині.

Підготувалися до зустрічі і малюки. Для усіх присутніх показали невеличку сценку, головними героями якої були інспектор ДАІ та несвідомі водії, які постійно порушують Правила дорожнього руху. Дітлахи показали також наслідки такої безвідповідальності – постраждалого учасника дорожнього руху, який звернувся по допомогу до лікарні.

«Відвідання дитячих закладів – це свого роду серйозний іспит на вміння знайти з дітлахами спільну мову і проявити педагогічний талант, щоб зустріч дала очікуваний результат і справила сподівання обох сторін. Заходи, які проводить Державтоінспекція, - підкреслила в.о. начальника сектору профілактичної роботи УДАІ УМВС у Кіровоградській області майор міліції Ольга Волок, - насамперед покликані попереджувати дорожньо-транспортні пригоди. Малюкам, особливо молодшого шкільного віку, необхідно постійно нагадувати, що Правила дорожнього руху - запорука життя. Узимку діткам важливо носити на одязі світлоповертаючі елементи, аби бути помітнішими на дорозі, та не наражати на небезпеку як себе, так і оточуючих».

В уроці безпеки руху для малят взяв участь також інспектор ДПС прапорщик міліції Ігор Самарський. У результаті короткої теорії та пізнавальної практики діти за його допомогою засвоїли основні жести інспектора та самі спробували себе у ролі пішоходів та водіїв на перехресті, де не працює світлофор, а дорожнім рухом керує регулюваник.

Після проведених заходів працівники сектору профілактичної роботи вручили дітям сувеніри – кулькові ручки та закладки для підручників з логотипом УДАІ УМВС, а їхнім вчителям дарували тематичні листівки.

Такі заходи відбуватимуться і надалі, адже турбота про малечу – спільне завдання як вартових доріг, так і всіх дорослих.
S2990011S2990015S2990039S2990063S2990074

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов

Ответственный за раздел
Матусевич Артур Вадимович
Журналисты сайта 0522.ua к вашим услугам.

Пишите нам, звоните, сообщайте о городских новостях и событиях - мы надеемся, что с Вашей помощью горожане узнают о жизни Кропивницкого больше.

Вместе с Вами мы сделаем наш город лучше!


Редакция 0522.ua:

E-mail: news@0522.in.ua