«Пожежно-рятувальна служба Кіровоградської області на 100% готова до реагування на виклики зимового періоду

Кіровоград: в Управлінні ДСНС проведено оперативну нараду з представниками підрозділів Міноборони та облавтодору щодо механізмів врегулювання ситуації на автошляхах області у зимовий період.

У Кіровограді під головуванням начальника Управління ДСНС України у Кіровоградській області генерал-майора служби цивільного захисту Віктора Федорчака відбулася нарада щодо механізмів врегулювання ситуації на автошляхах області у період ускладнення погодних умов. У нараді взяли участь: обласний військовий комісар полковник Ярослав Кучер, начальник Служби автомобільних доріг у Кіровоградській області Олексій Гончарук та керівний склад обласного Управління ДСНС.

Начальник обласного Управління ДСНС Віктор Федорчак зазначив, що питання своєчасного реагування в осінньо-зимовий період контролюється на рівні керівництва держави. «Пожежно-рятувальна служба області на 100% готова до реагування на виклики зимового періоду. На цілодобовому чергуванні перебувають 210 чоловік особового складу та 59 одиниць техніки; у резерві - 218 чол. особового складу та 81 одиниця пожежної, рятувальної та інженерної техінки», - повідомив Віктор Федорчак. Крім того, заздалегідь уточнено плани реагування на надзвичайні ситуації, характерні для осінньо-зимового періоду, та порядки взаємодії. Адже організація ефективної взаємодії та своєчасного реагування усіх служб є завданням Державної служби України з надзвичайних ситуацій. З цією метою розроблено алгоритм взаємодії пожежно-рятувальної служби, облавтодору та Збройних сил. У його положеннях повідомляється порядок залучення сил трьох відомств та їх дії підчас ускладнення погодних умов. Саме на цьому детальніше зупинилися учасники наради.

Зокрема, наголошувалося, що на випадок ускладнення погодних умов в області створено оперативний штаб, керує яким голова облдержадміністрації Андрій Ніколаєнко та підпорядковуються керівники усіх спеціалізованих служб взаємодії.

Розроблено та затверджено головою обласної комісії ТЕБ та НС План протидії загрозам і реагування на надзвичайні ситуації осінньо-зимового періоду 2013/2014 року Кіровоградської області, згідно з яким на автодорогах області визначено 38 ділянок, на яких можливо ускладнення руху та 22 майданчики для стоянок транзитного транспорту. Визначено місця та сплановано з урахуванням погодних умов у зимові періоди попередніх років чергування на них автомобільних тягачів, автомобілів підвищеної прохідності, що можуть використовуватися як тягачі (крім пожежних автомобілів) та САРМ у місцях прогнозованого утворення транспортних заторів (спуски, підйоми, складний рельєф місцевості) на автодорогах міжнародного, державного значення та регіонального рівня.

Підрозділи усіх трьох служб готові до реагування у зимовий період.

Після обговорення шляхів залучення усіх сил та засобів Віктор Федорчак зазначив, що завданням усіх служб є якісне виконання завдань та недопущення ускладнення руху на автодорогах взимку.

У ДСНС у Кіровоградській області

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов

Объявления
23.05.2018
Разместить объявление в этом блоке Добавить
Ответственный за раздел
Матусевич Артур Вадимович
Журналисты сайта 0522.ua к вашим услугам.

Пишите нам, звоните, сообщайте о городских новостях и событиях - мы надеемся, что с Вашей помощью горожане узнают о жизни Кропивницкого больше.

Вместе с Вами мы сделаем наш город лучше!


Редакция 0522.ua:

E-mail: news@0522.in.ua