«Зірка» та «Олександрія» подали заявки на Прем'єр-лігову атестацію

В Києві відбулася прес-конференція президента ПФЛ Мілетія Бальчоса за підсумками першого півріччя сезону 2013/2014 років. Серед інших питань було розглянуто і питання проходження командами атестації з прицілом під Прем'єр-лігу.

Які висновки зробили клуби першого дивізіону у зв'язку з тією ситуацією, яка виникла цього літа з невиходом «Сталі» в УПЛ?

Насамперед, ми, керівники ПФЛ, зробили необхідні висновки. І ось на сьогоднішній день є певні приємні зрушення. Так, я десь рік не був у Донецьку, а коли приїхав туди пару місяців тому - то залишився вражений побаченим. Я можу сказати, що вже зараз «Олімпік» - це клуб, який практично повністю відповідає вимогам атестації клубів, які претендують на Прем'єр -лігу. Невипадково цей клуб є лідером, і я практично впевнений, що вони будуть там, в еліті. «Олександрія» - питань немає, цей клуб вже був у Прем'єр- лізі, і туди рухається. Алчевськ - висновки зроблені, і вони хочуть зробити хороший косметичний ремонт стадіону. Але там є ще проблеми - наприклад, з полем, яке часто підводить навесні, і доводиться переносити матчі. Рухаються вперед та інші клуби. Я розмовляв з президентом «Десни», і він сказав, що вони прагнуть в майбутньому в Прем'єр -лігу. Але поки стадіон їх навіть не всім першоліговим вимогам відповідає. Охтирка, в принципі, також може задуматися. Ми провели моніторинг і зараз вважаємо своїм пріоритетом розвиток інфраструктури в наших лігах. Повторюся, це стосується не тільки першої ліги, адже друголігові клуби, які претендують на підвищення в класі, також повинні відповідати більш високим вимогам. У другій лізі я бачу один зразковий клуб: «Шахтар» зі Свердловська. Якщо трохи доопрацювати, вони і Прем'єр- лігових вимогам відповідатимуть. Все, що було, знесли і нове побудували. За два місяці вони стільки встигли, а ще й працюють далі! У них вже готова проектна документація на спорудження Будинку футболу!

А які клуби подали заявки на Прем'єр-лігову атестацію?

Я був присутній на семінарі, який проводився з Прем'єр-лігою на предмет проходження ними процедуру атестації, і там були і шість наших клубів. Це – «Зірка», «Сталь», «Олімпік», «Олександрія», «Десна» і «Нафтовик- Укрнафта».

За матеріалами сайту «football.ua».

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов

Ответственный за раздел
Матусевич Артур Вадимович
Журналисты сайта 0522.ua к вашим услугам.

Пишите нам, звоните, сообщайте о городских новостях и событиях - мы надеемся, что с Вашей помощью горожане узнают о жизни Кропивницкого больше.

Вместе с Вами мы сделаем наш город лучше!


Редакция 0522.ua:

E-mail: news@0522.in.ua