Кіровоградська обласна універсальна наукова бібліотека ім. Д. Чижевського запрошує

Анонс масових заходів з 9 - 15 грудня

9 грудня о 15.00, в день 150-річчя відомого українського письменника, педагога, лексикографа, літературознавця, етнографа, історика, перекладача, публіциста, громадсько-культурного діяча Бориса Дмитровича Грінченка у відділі обслуговування відбудуться літературні читання. Студенти читатимуть твори Бориса Грінченка. Відвідувачі заходу познайомляться також і з рідкісними та цінними матеріалами про життя, творчу, наукову спадщину Б.Д.Грінченка. Захід прикрасить книжкова експозиція “Лицар святого духу”. Як духовний заповіт прийдешнім поколінням прозвучить раритетний запис - слово Бориса Дмитровича у відеофільмі “Настина читанка”. Запрошуємо до гостини всіх, кого цікавить феноменальна постать української культури — Борис Дмитрович Грінченко.

10 грудня о 14.00 у відділі мистецтв Ірина Кудревич проведе майстер-клас «Новорічні сувеніри». Просимо взяти з собоютканину різних кольорів;тасьму, шнури;намистини;прикраси;обрізки синтепону;голку, нитки, ножиці, крейду;лінійку та блокнот. Таким чином, ви матимете змогу власноруч створити оригінальний новорічний подарунок, який принесе радість близькій людині в новорічні свята.

10 грудняо 15.00 в рамках фестивалю відбудеться кіноперегляд найкращих фільмів кінофестивалю КІНОМЕДІА, які транслювалися протягом трьох років. Кінопокази відбудуться у відділі мистецтв.

11 грудня о 14.00 у відділі краєзнавства відбудуться Краєзнавчі студії. Тема засідання: “Кавказькі витязі в Єлисаветграді: навчання в Єлисаветградському кавалерійському училищі та участь у Першій Світовій війні”. На засіданні краєзнавець Оксана Гончарова ознайомить присутніх з невідомими сторінками життя Мугуддіна Доногуєва та Миколи Базоркина, розповість про їх навчання в Єлисаветградському кавалерійському училищі, військову кар`єру та участь у Першій Світовій війні.

11 грудня з 17.00 до 20.00  у відділі мистецтв ВПЕРШЕ відбудеться свято «Рухаємось в ритмі танго», яке присвячене Міжнародному дню ТАНГО.  Вечір розпочнеться музикою у ритмі танго у виконанні естрадного ансамблю «Імпровізація» / керівник Сергій Щербина / музичної школи №3. У другій частині — танцювальна програма вечора: Юрій Ткач з учнями представить зразки танго у різних стилях та запропонує урок танцю! для присутніх. Особливістю вечора буде відсутність чітких меж між глядачем та виконавцем, всі об’єднаються в одну спільноту любителів танго. Чекаємо всіх, небайдужих до світу танцю. Без вікових вікових обмежень! Атмосферу невимушеності, легкості та романтизму учасникам свята гарантуємо.

12 грудня о 14:00 у відділі мистецтв відбудеться презентація фотовиставки «Нескучное Зинаиды Серебряковой». Автор виставки - Володимир Оглоблін - визнаний харківський фотомитець, лауреат численних конкурсів, представить батьківщину, село Нескучне під харковом, знаменитої художниці початку ХХ століття Зінаїди Серебрякової. Виставка готувалася до показу в Третьяковській галереї, тож запрошуємо кіровоградців на зустріч з талантом і художниці.

12 грудня о 14.00 у відділі обслуговування користувачів на честь 210-ї річниці від дня народження Федора Івановича Тютчева відбудеться літературний вечір “Поет гармонії й краси”. Відеопоказ кіномистецьких інтерпретацій творчості літератора торкнеться почуттів кожного. Романси поета виконає юний бард М.Воробйов. Відвідувачам пропонується також унікальна можливість ознайомлення з раритетами тютчевських видань початку ХХ ст. Запрошуємо до гостини.

12 грудня о 14:00 у відділі документів з економічних, технічних та природничих наук спільно з Управлінням Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Кіровоградській області з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, відбудеться зустріч з ліквідатором аварії, викладачем обласних курсів удосконалення керівних кадрів навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Кіровоградської області Олександром Михайловичем Дубенським.

Більш детальну інформацію про заходи шукайте на сайті http://library.kr.ua/novini/index.html

Вхід на заходи – вільний.

Будемо раді бачити Вас на заходах!

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов

Полезные советы
12:00, 22 мая
Новости компаний
10:56, 20 мая
Объявления
18.09.2017
23.05.2018
Разместить объявление в этом блоке Добавить
Ответственный за раздел
Матусевич Артур Вадимович
Журналисты сайта 0522.ua к вашим услугам.

Пишите нам, звоните, сообщайте о городских новостях и событиях - мы надеемся, что с Вашей помощью горожане узнают о жизни Кропивницкого больше.

Вместе с Вами мы сделаем наш город лучше!


Редакция 0522.ua:

E-mail: news@0522.in.ua