В Кіровоградській області обговорили стан надходження податків і зборів до бюджетів

У нараді взяли участь керівництво ГУ Міндоходів у Кіровоградській області та його територіальних органів, начальник Кіровоградської митниці Міндоходів, представники райдержадміністрацій, міськвиконкомів, окремих структурних підрозділів облдержадміністрації, територіальних органів міністерств і відомств в області. Головував - перший заступник голови облдержадміністрації Віктор Серпокрилов.
   
Метою зустрічі стало обговорення стану надходження податків і зборів до державного і місцевих бюджетів області за січень-листопад 2013 року і визначення спільних дій щодо забезпечення надходжень до бюджетів до кінця поточного року.
   
Відкриваючи нараду Віктор Серпокрилов звернув увагу присутніх на позитивні тенденції по надходженням податків і зборів до місцевих бюджетів області за 11 місяців цього року та непросту ситуацію з виконанням державного бюджету, як в цілому по Україні, так і в нашій області.

Начальник ГУ Міндоходів в області Олександр Лебедєв зазначив, що з початку року до зведеного  бюджету України від платників податків області надійшло 2,2 млрд.грн. що на 104 млн.грн. або 5,0% більше, ніж у січні-листопаді минулого року. Державний бюджет отримав  710 млн.грн., місцеві бюджети  - 1,5 млрд.грн. Порівняно з минулим роком до місцевих бюджетів додатково надійшло 125 млн.грн.

Директор департаменту фінансів облдержадміністрації Сергій Шеремет звернув увагу органів місцевого самоврядування на посилення контролю за сплатою податків державними та комунальними підприємствами області.

Також під час наради були обговоренні проблемні питання по надходженню платежів до бюджетів, серед яких: наявність податкового боргу по платі за землю, сплата податків філіями за місцем розташування, а не за місцем реєстрації головного підприємства, легалізація трудових відносин, необхідність негайного прийняття рішень про встановлення ставок податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на окремих територіях тощо.
За підсумками наради органи доходів і зборів області та органи місцевого самоврядування визначили спільні напрямки роботи щодо забезпечення надходжень до бюджетів усіх рівнів та скорочення податкового боргу по платежах.

2 просмотра в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов

Ответственный за раздел
Матусевич Артур Вадимович
Журналисты сайта 0522.ua к вашим услугам.

Пишите нам, звоните, сообщайте о городских новостях и событиях - мы надеемся, что с Вашей помощью горожане узнают о жизни Кропивницкого больше.

Вместе с Вами мы сделаем наш город лучше!


Редакция 0522.ua:

E-mail: news@0522.in.ua