Олександр Чернявський прокоментував ситуацію, що склалася після введення у Кіровограді нового маршруту 1 Ц

Під час щопонеділкової апаратної наради, перший заступник голови облдержадміністрації Віктор Серпокрилов, аналізуючи критичні публікації в ЗМІ за тиждень, що минув, акцентував увагу міського голови Кіровограда Олександра Саінсуса та заступника голови облдержадміністрації Олександра Чернявського на численні повідомлення журналістів стосовно мітингу працівників ЄТК та автобусного парку.

Нагадаємо, що минулого четверга у Кіровограді, біля приміщення міськвиконкому відбувся мітинг - працівники двох найбільших кіровоградських перевізників – ПАТ «Автобусний парк» та ТОВ «Єлисаветградська транспортна компанія». Основною причиною мітингу протестуючі називали заборгованість за виконані перевезення пільгових категорій пасажирів та те, що в результаті впровадження нового автобусного маршруту «Центральний» у обласному центрі транспортом обох перевізників кіровоградці стали користуватися набагато менше.
Олександр Чернявський наголосив, що не розуміє причин недовольства, - якщо до введення "Центрального" маршруту виручка обох перевізників тролейбусного парку становила 2700 гривень на день, то сьогодні ця цифра зросла до 6000. Конкуренція змушує рухатися… Також заступник голови облдержадміністрації наголосив, що тролейбусне підприємство звільнене від орендної плати, а плата за землю набагато менша, ніж має бути (з 66 тисяч – платиться лише 11).
Окремим пунктом обговорення стала вимога перевізників ліквідувати маршрут 1Ц, який запрацював зовсім недавно. Посадовець зазначив, що маршрут було створено на численні вимоги пасажирів. Обласна та міська влада пішли на зустріч жителям міста і створили новий маршрут для їх комфорту.
Міський голова Олександр Саінсус підкреслив, що кожен перевізник може брати участь у конкурсі на отримання маршруту "Центральний".
- Для всіх умови однакові. Ми не працюємо проти когось, навпаки підтримуємо кожного. Введення "Центрального" маршруту – це вимога і прохання кіровоградців, і ніхто його ліквідовувати не буде, - зазначив Олександр Саінсус.
Перший заступник голови облдержадміністрації дав завдання профільному департаменту облдержадміністрації проаналізувати находження по субвенціях на пільгові перевезення за 11 місяців поточного року та порівняти цю цифру з минулорічною, зауваживши, що обласна влада зуміла передати субвенцію за пільгові перевезення пасажирів станом на 1 грудня і тим самим зняла напругу на обох підприємствах.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов

Ответственный за раздел
Матусевич Артур Вадимович
Журналисты сайта 0522.ua к вашим услугам.

Пишите нам, звоните, сообщайте о городских новостях и событиях - мы надеемся, что с Вашей помощью горожане узнают о жизни Кропивницкого больше.

Вместе с Вами мы сделаем наш город лучше!


Редакция 0522.ua:

E-mail: news@0522.in.ua