Андрій Ніколаєнко прокоментував ситуацію в країні протягом останніх днів

У зв’язку із погіршенням погодних умов, голова облдержадміністрації, під час ранкової наради, виділив низку завдань для різних служб, аби забезпечити безперебійну роботу усіх систем на території області.

Перед керівниками територій стоїть завдання забезпечити постійний контроль за роботою усіх життєво важливих служб – дорожних, тепловиків та енергетиків, подачі газу, ЖЕКів.

Наполягає голова ОДА на системній взаємодії між ДАІ та дорожніими службами не лише на державних, а й на шляхах місцевого значення.

Окремо він виділив завдання, що стосується безперебійного підвезення дітей до навчальних закладів шкільними автобусами. І санепідслужба має посилити увагу до кожної території, до дитячих об’єктів, адже зміни в погоді можуть призвести до спалахів застудних та інфекційних захворювань.

- Головне - тримати на постійному контролі не лише економіку, а й соціальну сферу регіону, - наголошує керівник області.

А звідси слідував й інший коментар голови ОДА, що стосується подій у столиці держави.

- Наша позиція – незмінна – лише діалог за круглим столом здатен змінити градус напруги і знайти компромісне вирішення усіх проблем.

- Ми відкриті для ЗМІ, для громадських організацій і студентів, експертів, лідерів партосередків.

Звертаючись до керівників опозиційних сил, Андрій Ніколаєнко наголосив: "Перш ніж агітувати своїх прихильників – їхати на Майдан чи страйкувати, подумайте добре, чи готові ви брати відповідальність за життя цих людей, за їхнє здоров'я, за безпеку. Бо коли приходить біда – винних шукають серед влади".

- Повторюю – наша позиція – мудрий, спокійний діалог, що виведе країну з кризи, - підкреслив Андрій Ніколаєнко.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов

Ответственный за раздел
Матусевич Артур Вадимович
Журналисты сайта 0522.ua к вашим услугам.

Пишите нам, звоните, сообщайте о городских новостях и событиях - мы надеемся, что с Вашей помощью горожане узнают о жизни Кропивницкого больше.

Вместе с Вами мы сделаем наш город лучше!


Редакция 0522.ua:

E-mail: news@0522.in.ua