М.Ковальчук прокоментував позицію Президента України В.Януковича, щодо підписання Асоціації

Процес переговорів із Європою має бути прозорим, - так прокоментував позицію Глави держави під час його вчорашньої розмови з колегами президентами України голова обласної ради Микола Ковальчук.

Зважаючи на всі перипетії довкола Асоціації, вважаю, рішення Президента прискорити роботу щодо мінімізації ризиків у разі підписання Угоди про асоціацію з ЄС слушним і виваженим. До того ж, українська сторона зі свого боку, з початком цього процесу не зволікає - наша робоча група на чолі з Першим віце-прем’єр-міністром Арбузовим вилітає до Брюсселя вже сьогодні.

Зрозуміло, що нашій робочій групі перед європейськими партнерами необхідно відстоювати інтереси вітчизняного виробника. І в тих галузях економіки, де можливі втрати через відкриття українських ринків для Європи, необхідно говорити про відповідні компенсації. Адже від підписання Асоціації – економічної угоди – обидві сторони повинні мати зиск, а не збитки.

І важко не погодитися з Президентом, який говорить, що процес переговорів із Європою має бути прозорим. Бо ми вже побачили до чого можуть призвести якісь замовчування і суспільна необізнаність.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов

Ответственный за раздел
Матусевич Артур Вадимович
Журналисты сайта 0522.ua к вашим услугам.

Пишите нам, звоните, сообщайте о городских новостях и событиях - мы надеемся, что с Вашей помощью горожане узнают о жизни Кропивницкого больше.

Вместе с Вами мы сделаем наш город лучше!


Редакция 0522.ua:

E-mail: news@0522.in.ua