Зі співробітниками Управління СБУ проведено заняття з вивчення правил пожежної безпеки

Днями за зверненням керівництва Управління Служби безпеки України в Кіровоградській області викладачами навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності спільно з особовим складом У ДСНС України в області проведено заняття  з вивчення правил пожежної безпеки.

Окрім представників Управління СБУ у навчанні брали участь також працівники Кіровоградського обласного військового комісаріату, на території якого  відбувся захід, та співробітники НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області. Заняття включало теоретичну частину, коли усім присутнім було доведено основні правила пожежної безпеки, особлива увага слухачів акцентувалася на заходах з попередження та недопущення виникнення пожеж на об’єктах, а також підвищення рівня підготовки персоналу до першочергових дій в разі виникнення пожеж та користування первинними засобами пожежогасіння.

Під час викладу теоретичного матеріалу учасникам заходу транслювався спеціально підготовлений фільм про пожежі, їх причини та наслідки з коментарями старшого викладача-методиста обласних курсів удосконалення керівних кадрів Центру майора служби цивільного захисту Миколи Стеця. На запитання, які виникли у ході заняття, учасники заходу мали можливість отримати компетентні відповіді фахівців, підкріплені прикладами з власного багаторічного досвіду, а також застосувати на практиці отримані знання.  Практична частина заходу включала огляд пожежно-рятувальної техніки і обладнання та демонстрацію застосування первинних засобів пожежогасіння. Поряд з тим, бажаючі під наглядом фахівців мали змогу особисто відпрацювати уміння користуватися різними видами вогнегасників.

Жоден з учасників заходу не залишився поза увагою, отримавши міцні знання з пожежної безпеки та практичні навички у користуванні первинними засобами пожежогасіння, що є надзвичайно важливим у роботі з профілактики та попередження пожеж, адже знання, уміння правильно оцінити ситуацію та знайти найоптимальніші шляхи виходу з неї нададуть упевненості та дозволять діяти рішуче, аби зберегти своє життя і здоров’я та оточуючих.

НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов

Полезные советы
12:00, 22 мая
Новости компаний
10:56, 20 мая
Ответственный за раздел
Матусевич Артур Вадимович
Журналисты сайта 0522.ua к вашим услугам.

Пишите нам, звоните, сообщайте о городских новостях и событиях - мы надеемся, что с Вашей помощью горожане узнают о жизни Кропивницкого больше.

Вместе с Вами мы сделаем наш город лучше!


Редакция 0522.ua:

E-mail: news@0522.in.ua