В 2014 році у Кіровограді може розпочатися будівництво спортивного комплексу та реконструкція обласного театру ляльок

В обласному центрі відбулася виїзна робоча нарада, під час якої заступник голови ОДА Ярослав Арсірій ознайомився з об’єктами, що згідно з пропозиціями до державного бюджету можуть бути реалізовані наступного року.

Перший проект – будівництво сучасного спортивного комплексу, який розташовуватиметься на вулиці Дворцовій, поблизу обласного загальноосвітнього навчально-виховного комплексу гуманітарно-естетичного профілю (гімназії-інтернату-школи мистецтв).

Як відзначив директор навчального закладу, професор Анатолій Коротков, освітня установа, у якій на сьогодні навчаються 450 дітей, тривалий час потребувала спеціального приміщення, де б гімназисти мали змогу займатися фізичною культурою та спортом. І не лише вони, адже, як зазначив начальник управління молоді та спорту ОДА Сергій Колодяжний, передбачається, що у новозбудованому спортивному комплексі буде створено необхідні умови для занять з різних видів спорту на професійному рівні, зокрема, планується збудувати сучасні зали для гри у волейбол та баскетбол, що дозволить проводити тут змагання республіканського та навіть міжнародного рівня.

Крім спортивного комплексу у триповерховій будівлі також планується розмістити обласний музей хореографічного мистецтва. Отже, мова йде про створення у Кіровограді сучасного культурно-спортивного центру.

Ярослав Арсірій схвально відгукнувся стосовно зазначеної пропозиції, адже на сьогодні, на превеликий жаль, не всі жителі та гості Кіровограда мають можливість відвідати єдиний в Україні музей хореографічного мистецтва, експозицію якого розміщено за межами міста - на території музею-заповідника "Хутір Надія".

Як було зазначено, орієнтовна вартість цього проекту може становити близько 18 млн. грн. Будівництво планується розпочати вже наступного року.

Враховуючи, що спортивний комплекс зводитимуть в історичній частині міста, Ярослав Арсірій наголосив на необхідності зробити все, щоб новобудова органічно вписалася в архітектурний комплекс історичних будівель, що розташовані навколо Театральної площі.
Наступний об’єкт, який відвідали учасники виїзної наради – обласний театр ляльок, який користується великою популярністю серед малечі. Театр потребує реконструкції, адже й саме приміщення, і обладнання театру є на сьогодні морально та фізично застарілими, потребують модернізації.

Одним з варіантів є комплексне вирішення цієї проблеми, що передбачає приєднання до Театру ляльок прилеглої будівлі, що тривалий час не експлуатується та фактично знаходиться у занедбаному стані. Проте ця будівля знаходиться у приватній власності і на сьогодні, враховуючи її необхідність для громади, тривають перемовини з власником про передачу цих приміщень у державну власність.

У разі комплексного вирішення цієї проблеми вартість реконструкції обласного театру ляльок, за словами Ярослава Арсірія, складатиме може становити суму до 40 млн. грн. Фінансуватимуться зазначені об’єкти, як з державного, так і з обласного бюджетів.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов

Ответственный за раздел
Матусевич Артур Вадимович
Журналисты сайта 0522.ua к вашим услугам.

Пишите нам, звоните, сообщайте о городских новостях и событиях - мы надеемся, что с Вашей помощью горожане узнают о жизни Кропивницкого больше.

Вместе с Вами мы сделаем наш город лучше!


Редакция 0522.ua:

E-mail: news@0522.in.ua