Кіровоградські підприємці збагатили державну скарбницю на понад 15 мільйонів гривень

З початку року фізичні особи, які здійснюють підприємницьку діяльність на території області, перерахували 15,4 млн. грн. податку на додану вартість. Порівняно з відповідним періодом минулого року сплата податку від бізнесменів регіону зросла на 1,1 мільйон гривень.
 При цьому податок на додану вартість сплачують майже пів тисячі фізичних осіб-підприємців Кіровоградської області.

„Міністерство доходів і зборів проводить постійну нормотворчу роботу щодо спрощення процедур ведення бізнесу, - зазначає начальник ГУ Міндоходів у Кіровоградській області Олександр Лебедєв, - і вже з наступного року це відчують зокрема і платники ПДВ”.

Так, починаючи з січня 2014 року з Податкового кодексу виключено всі згадки про свідоцтво платника ПДВ, а усі дані „перекочують” до відповідного реєстру. Витяг з нього видаватиметься органами Міндоходів за запитом суб’єкта господарювання протягом двох робочих днів і абсолютно безкоштовно. Також дані з нього будуть у вільному доступі на єдиному державному реєстраційному веб-порталі юридичних і фізичних осіб  та на офіційному сайті Міндоходів України (http://minrd.gov.ua).

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов

Полезные советы
12:00, 22 мая
Новости компаний
10:56, 20 мая
Ответственный за раздел
Матусевич Артур Вадимович
Журналисты сайта 0522.ua к вашим услугам.

Пишите нам, звоните, сообщайте о городских новостях и событиях - мы надеемся, что с Вашей помощью горожане узнают о жизни Кропивницкого больше.

Вместе с Вами мы сделаем наш город лучше!


Редакция 0522.ua:

E-mail: news@0522.in.ua