ДАІ Кіровоградщини провела конкурс «Міліція очима дітей». Фото

Щороку управління Державтоінспекції УМВС України в Кіровоградській області проводить конкурс дитячого малюнка, з метою залучення дітей та юнацтва до вивчення та дотримання Правил дорожнього руху, безпечної поведінки на вулицях міст, заміських дорогах та у транспорті. Цього року конкурс проводився під назвою «Міліція очима дітей».

11070021
11070027
Виставка малюнків та нагородження переможців відбувалися у Кіровоградському обласному центрі дитячої та юнацької творчості. У великому залі зібралися учасники виставки, їх учителі та друзі. Крім того, виставку відвідали учні інших шкіл, які не є учасниками конкурсу, але пообіцяли обов’язково взяти участь у ньому наступного року.

11070030

До складу журі входили: представник департаменту освіти і науки Кіровоградської міської ради Оксана Борщенко, завідуюча декоративно-прикладним відділом Кіровоградського обласного ЦДЮТ Тетяна Гладченко, в.о. начальника сектору профілактичної роботи УДАІ УМВС Ольга Волок та інспектор сектору профілактичної роботи УДАІ УМВС Світлана Олійник. Представникам журі довелося добряче потрудитися, щоб гідно оцінити роботи маленьких митців. А малюнків на конкурс надійшло немало – понад 100.

Критерії оцінки робіт:

- актуальність та повнота розкриття теми;

- рівень володіння технікою виконання;

- творчий підхід у висвітленні теми (копіювання не допускається).

За цікаву техніку виконання малюнку та творчий підхід, перше місце присуджено Рязановій Тетяні, учениці 6-го класу спеціалізованої школи І-ІІ ступенів №1 м. Кіровограда.

11070081

Друге місце розділили між собою дві сестрички – Лях Софія та Катерина, учениці 2-го класу СЗШ №14.

1107007811070080

Приз глядацьких симпатій отримали Приймак Кароліна (11 років), учениця загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №30 та Півненко Олександр (8 років), учень загальноосвітнього навчального закладу І-ІІІ ступенів №20 м. Кіровограда.

1107008311070084

За активну участь у конкурсі нагороджено Білик Каріну, ученицю 5-го класу загальноосвітнього навчально-виховного закладу №33.

11070082

Втім, призи від організаторів конкурсу отримали не тільки переможці, а й усі призери. Їх юним художникам вручили працівники сектору профілактичної роботи УДАІ УМВС України в Кіровоградській області.

Малюнки переможців з усіх куточків нашої держави, в тому числі і малюнки кіровоградців, будуть надіслані до Департаменту ДАІ МВС України, де журі визначить кращі роботи, які потім потраплять у збірку дитячих малюнків.

За словами Ольги Волок, такі заходи тільки йдуть на користь дітям і є своєрідною запорукою їх безпечного перебування на вулиці. Бо для того, щоб намалювати щось на таку специфічну тему, треба знати принаймні «ази» Правил дорожнього руху. Вони ніколи зайвими не бувають. Особливо коли йдеться про маленьких пішоходів.

11070055

Державтоінспекція Кіровоградщини висловлює подяку усім дітям, котрі взяли участь в конкурсі та вважає їх усіх переможцями, бо кожен із учасників не залишився осторонь від проблеми дитячого травматизму на дорозі, та малюючи свою роботу чи ще раз нагадали собі та іншим про неухильне дотримання правил дорожнього руху.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов

Полезные советы
12:00, 22 мая
Новости компаний
10:56, 20 мая
Ответственный за раздел
Матусевич Артур Вадимович
Журналисты сайта 0522.ua к вашим услугам.

Пишите нам, звоните, сообщайте о городских новостях и событиях - мы надеемся, что с Вашей помощью горожане узнают о жизни Кропивницкого больше.

Вместе с Вами мы сделаем наш город лучше!


Редакция 0522.ua:

E-mail: news@0522.in.ua