Варта влади: Бійці дзюрять в штани на морозі і бояться сісти на 7 років

Журналісти дізналися про жахливі умови в яких змушують нести службу бійців внутрішніх військ МВС

В результаті багато з них захворіли, а багато хто взагалі ризикують залишитися інвалідами.

Про це пише на своїй сторінці в Facebook журналіст, головний редактор інтернет-видання ОРД, Станіслав Речинський.

"Мені здається, що (міністра внутрішніх справ - ред.) Захарченка в підсумку повинні розтерзати батьки тих міліціонерів, які зараз стоять в Києві. Такого тваринячого ставлення до особового складу в Україні не було ніколи", - пише журналіст.

"Хлопчаків-строковиків з «ВВ» залишають на холоді на посту часто на 5 і більше годин. Відлучитися в туалет заборонено під страхом в'язниці. Конкретно, чомусь обіцяють 7 років в'язниці. Хлопчикам доводиться мочитися в штани і стояти далі на морозі. Це - поголовно. Результат - більшість з них дико застуджені. Багато стануть інвалідами на все життя через вбиті нирки", - розповів він про умови, в яких змушує нести службу бійців керівництво МВС.

"Так що не треба нам показувати солдатів, що лежать в госпіталі, яким на Банковій порозбивали голови. Міліцейське начальство угробило вже куди більше людей", - констатує журналіст.

"Товариш зустрів в аптеці в центрі «беркутівця», який ледве тримався на ногах. Просив у аптекарки найдешевше жарознижуюче. Тому що у нього температура під сорок, і в кількох його товаришів - теж. Саме тому в Київ зараз звозять військових. Міліція хвора і деморалізована. Але навіть використання «ВВ» у місті в мирний час - протизаконно. А вже армії і поготів", - зазначає Речинський.

"Матері, сестри і дружини співробітників міліції, насамперед «Беркута» і «ВВ». Ваші рідні зараз - в серйозній небезпеці. І не через демонстрантів. А найперше через дії непрофесійних і злочинних керівників. Ті, хто перебувають у відрядженні в Києві - в більшості своїй вже серйозно хворі. Вони голодують. Вони сидять на сухому пайку, а то й без нього вже багато днів. Вони сплять у холодних автобусах. Їх змушують стояти по кілька годин в оточенні. І при цьому не дозволяють ходити в туалет. У багатьох з ваших дітей в результаті серйозно хворі нирки. І це вже на все життя. Демонстранти приносили вашим дітям картон під ноги, щоб було тепліше стояти. Батьки-командири до цього не додумалися. Їм тепло у своїх штабах і особистих іномарках. Навіть бійці «Беркута» поголовно хворіють, їх ніхто не лікує. Що вже говорити про строковиків внутрішніх військ. Якщо ви хочете, щоб ваші діти повернулися додому живими і здоровими - будь-якими силами намагайтеся витягнути їх з Києва. Придумуйте довідки про власні важкі хвороби, йдіть до Захарченка - робіть що завгодно. Бо завтра вже може бути пізно. І ваш син повернеться до вас в труні або хворим на все життя", - звернувся журналіст до близьких та рідних бійців внутрішніх військ.

"Є й ще одна небезпека. У Києві найближчим часом очікується велика провокація влади проти Майдану. Ваші діти стануть у цій провокації - першими жертвами. Буде або вибух автобуса з міліцією, або напад бандитів, переодягнених у демонстрантів. Ця влада піде на все заради власного порятунку. І не пошкодує нікого з ваших синів. Матері, єднайтеся в Комітети солдатських матерів, йдіть до Захарченка, вимагайте повернення дітей додому. Або просто приїжджайте в Київ, і забирайте їх силою. Для Захарченка, для міліцейських начальників, для політиків - ваші діти лише гарматне м'ясо, яке вони вже вбивають. І будуть вбивати далі. Крім вас - їх ніхто не пошкодує", - констатував Речинський.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов

Объявления
18.09.2017
Разместить объявление в этом блоке Добавить
Ответственный за раздел
Матусевич Артур Вадимович
Журналисты сайта 0522.ua к вашим услугам.

Пишите нам, звоните, сообщайте о городских новостях и событиях - мы надеемся, что с Вашей помощью горожане узнают о жизни Кропивницкого больше.

Вместе с Вами мы сделаем наш город лучше!


Редакция 0522.ua:

E-mail: news@0522.in.ua