Найстарший лісівник України живе на Кіровоградщині

Свій столітній ювілей відзначив найстаріший лісівник України Павло Карпіка. Сьогодні іменинник проживає в Олександрівському районі, - повідомляє канал "Кіровоград".

У свої сто років Павло Петрович ще добре себе почуває, а на урочистості з нагоди свого ювілею до колег-лісівників прийшов з цілою родиною: дружиною, дітьми та онуками. Ветеран Великої Вітчизняної війни та кавалер 10 орденів і медалей Павло Карпіка працював у трьох лісництвах і майже все своє життя віддав лісу. А от найвищу відзнаку лісової галузі України «Почесний лісівник» отримав тільки зараз, у сто років. Її разом з подарунками ювіляру особисто вручив голова Державного комітету лісового господарства.

Квітами, подарунками та теплими словами привітали ювіляра і його значно молодші колеги з Олександрівського лісництва та керівництво обласного управління лісового господарства. Усі вони побажали найстарішому лісівникові України міцного здоров'я, аби той ще довго міг зустрічати гостей у свій День народження.

За здоров'я Павла Петровича гості стоячи випили по келиху шампанського. Тай сам іменинник пригубив з бокала. Розчулений привітаннями, Почесний лісівник не зміг знайти слів, тож за нього говорила дружина.

Традиційне фото напам'ять і гості розійшлися з твердими намірами знову зібратися разом через рік, щоб привітати Павла Карпіку зі сто першим днем народження.

www.kirovograd.net
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі