У цьому році 21 особа і 36 сімей виявили бажання усиновити дитину

Як центри соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді сприяють дотриманню прав дітей інформувала заступник директора обласного центру соцслужб Олена Коваленко.

Олена Коваленко наголосила, що центри надають не лише соціальний супровід, адже в цьому випадку із кризовими сім'ями необхідно укладати спеціальні угоди, а вони не завжди погоджуються йти на офіційне оформлення такої співпраці, тоді в нагоді стає інший вид допомоги – надання соціальних послуг. Надання і соціального супроводу, і соціальних послуг у структурі Центрів забезпечують фахівці соціальної роботи, так звані соціальні інспектори – нині їх в області працює 280 осіб. Традиційна вимога до роботи цих фахівців – продуктивність і результативність. При навантаженні у півтори тисячі осіб для сільської місцевості і три тисячі осіб в місті жодна людина із цих тисяч не повинна лишитись без уваги соціального інспектора.
Працює центр і над захистом прав найбільш уразливої категорії дітей – сиріт та позбавлених батьківського піклування. А саме - центр співпрацює із людьми, які виявили бажання усиновити чи взяти дитину під опіку. Протягом поточного року до обласного Центру звернулось 21 особа і 36 сімей, які бажають усиновити дитину. За словами Олени Ковалено, 11 осіб і 24 сім'ї із числа тих, що звернулись, взято на облік, а це означає, що вони мають реальний шанс втілити в життя свої наміри вже найближчим часом.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов

Полезные советы
12:00, 22 мая
Новости компаний
10:56, 20 мая
Объявления
18.09.2017
23.05.2018
Разместить объявление в этом блоке Добавить
Ответственный за раздел
Матусевич Артур Вадимович
Журналисты сайта 0522.ua к вашим услугам.

Пишите нам, звоните, сообщайте о городских новостях и событиях - мы надеемся, что с Вашей помощью горожане узнают о жизни Кропивницкого больше.

Вместе с Вами мы сделаем наш город лучше!


Редакция 0522.ua:

E-mail: news@0522.in.ua