Цього року на оздоровлення дітей профінансовано на 18 млн. грн. більше, ніж у 2012-му році

На оздоровлення та відпочинок дітей нинішнього року в області було спрямовано 32,2 млн. грн., що на 18 млн. грн. більше ніж на ці цілі було профінансовано минулого року.

Всього ж нинішнього року у дитячих таборах та у санаторіях відпочили 50 тисяч дітей, ще 20 тисяч з усієї області оздоровилися.

Як зазначила Галина Пастух, це один з кращих показників у державі.

Завдяки вжитим заходам, зокрема, під час літнього відпочинку та максимальному охопленню дітей позашкільною освітою, їх залученню до занять у творчих гуртках та спортивних секціях, нинішнього року в області також вдалося зменшити кількість злочинів у підлітковому середовищі – майже на 24%, порівняно з минулим роком. Так, якщо кількість злочинів, скоєних підлітками, становила у минулому році 413 випадків, то нинішнього року їх кількість зменшилася до 314. Це гарний показник, враховуючи, що наша область тривалий час займала ведучі позиції за рівнем підліткової злочинності.

Також позитивну динаміку стосовно зменшення кількості сиріт в області відмітила начальник служби у справах дітей ОДА Віра Сухопарова. Якщо у минулому році дітей зазначеної категорії в області нараховувалося 550, то нинішнього року їх кількість зменшилася до 315.

У цьому контексті Галина Пастух повідомила, що з метою забезпечення дітей-сиріт власним житлом, в області за ініціативи голови обласної державної адміністрації Андрія Ніколаєнка з наступного року стартує пілотний проект "Фундамент для дитини" – будівництво компактних будиночків розміром до 30 кв. м. Перший етап пілотного проекту стартує у Кіровограді.

В разі, якщо експеримент виявиться вдалим, досвід зі створення недорого вартісного та доступного житла для дітей-сиріт буде розповсюджено в інших регіонах області.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов

Ответственный за раздел
Матусевич Артур Вадимович
Журналисты сайта 0522.ua к вашим услугам.

Пишите нам, звоните, сообщайте о городских новостях и событиях - мы надеемся, что с Вашей помощью горожане узнают о жизни Кропивницкого больше.

Вместе с Вами мы сделаем наш город лучше!


Редакция 0522.ua:

E-mail: news@0522.in.ua