Кіровоградські, енергетики вміють працювати – вміють і відпочивати. Фото

Напідприємстві «Теплоенергетик» відсвяткували професійне свято – день енергетика. Саме свято відзначається 22 грудня, у неділю, тому наказом директора Сергія Кравченка у п’ятницю був скорочений робочій день. Всі працівники підприємства отримали премію до професійного свята, як зазначив у своїй промові Сергій Григорович: «За якісно проведену ремонтну компанію 2013 року та сумлінне ставлення до виконання своїх професійних обов’язків!».

Також, в цей день, було ще багато приємних несподіванок. Для всіх працівників безкоштовний святковий обід в їдальні підприємства, після якого колектив зібрався в актовому залі. Виставка малюнків та саморобних робіт виготовлених руками дітей працівників зустрічала всіх присутніх. Розпочалась святкова програма з урочистої промови генерального директора. Сергій Григорович привітав всіх енергетиків зі святами, подякував за плідну роботу з повною віддачею, наголосивши, що тільки так, працюючи однією командою «Теплоенергетик» завжди вирішуватиме будь які завдання, які стають перед колективом підприємства. Зупинився в своїй промові, Сергій Кравченко, і на співпраці з обласною та міською владою. «У нас є розуміння і спільна співпраця. За підтримки обласної влади підготовлено та внесено в проект бюджету 2014 року фінансування проектів заміни теплових мереж на найпроблемніших вулицях: Гагаріна, Київська. За підтримки міської влади – вирішується питання побудови нової модульної котельні на селищі Новому. Ми комунальне підприємство і наша повноцінна робота можлива лише за умови підтримки з боку влади. Таку підтримку ми зараз бачимо!», - зазначив Сергій Григорович.

Ну і звісно, яке ж свято без концерту? За ініціативи профспілкового комітету підприємства було підготовлено святкову програму в якій прийняли участь діти працівників підприємства: були співи, виконання творів на музичному інструменті, танці. Ну а завершив святкову програму виступ творчого дуету, працівників підприємства, які виконали улюблені українські народні пісні. Всі учасники творчої програми отримали солодкі подарунки.

PC200056

PC200043
PC200003
PC200005
PC200011
PC200040
«Ми вміємо добре працювати, маємо право і добре відпочивати»,- наголосив Сергій Кравченко.

Джерело офіційний сайт КП «Теплоенергетик»

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов

Полезные советы
12:00, 22 мая
Новости компаний
10:56, 20 мая
Ответственный за раздел
Матусевич Артур Вадимович
Журналисты сайта 0522.ua к вашим услугам.

Пишите нам, звоните, сообщайте о городских новостях и событиях - мы надеемся, что с Вашей помощью горожане узнают о жизни Кропивницкого больше.

Вместе с Вами мы сделаем наш город лучше!


Редакция 0522.ua:

E-mail: news@0522.in.ua