• Головна
  • У Кіровограді завершився розіграш Кубка з футзалу, який присвячений пам’яті Олексія Черноівана
13:00, 23 грудня 2013 р.

У вирішальному матчі даних змаганнях глядачі побачили цікаву і видовищну гру.

Було чимало відмінно розіграних комбінації, неперевершених сейвів, неймовірних ударів. Переможцем фінального протистояння став «Буревісник», який з початку матчу повів у рахунку. Далі зміг подвоїти перевагу в рахунку. «Тарасівка» в одному епізоді змогла скористатися помилкою в обороні і відновити інтригу у зустрічі. Але це було не надовго. Наприкінці першого тайму футзалісти «Буревісника» ще двічі розписалися у воротах суперника. Після перерви «Тарасівка» шукала шляхи відігратися, але марно. При рахунку 3:5 «Тарасівка» стала грати в п’ять польових гравців. Але відмінна оборона «Буревісника» не дозволила супернику жодного разу відзначитися. Натомість у пусті ворота «Тарасівки» влетіло ще два м’ячі. То ж остаточний рахунок зустрічі 7:3 на користь «Буревісника», який став володарем Кубка пам’яті Черноівана. Ось таке завершення цього успішного 2013 року для ФК «Буревісник».