Кіровоградщина розвиває районне радіомовлення у FM діапазоні

«Петрівський край» – такі позивні зазвучали в ефірі районного радіомовлення Петрівського району на хвилі 105,5 МГц.

Початок роботи чергової студії районного радіомовлення це неординарна подія не лише для району й області, а й для всієї України. Петрівська радіостанція не перша на Кіровоградщині, яка працюватиме в ефірі 24 години на добу.

В урочистій церемонії відкриття радіо та пуску в ефір свіжу першої програми взяли участь голова Петрівської РДА Тамара Сакара, голова районної ради Світлана Тилик, журналісти районної студії та Кіровоградської обласної державної телерадіокомпанії.

Відтепер жителі Петрівського району мають можливість отримувати інформацію, бути причетними до суспільних процесів у державі та за її межами. Радіо, забезпечуючи зв'язок особистості зі світом, не тільки інформує її про важливі події, але й робить життя цікавим, додаючи йому змістовності.
Відновлення роботи місцевого радіомовлення після відмови від проводового відбулося за підтримки керівництва області, району та депутатів рад, які, розуміючи потребу громадян в отриманні новин, доклали максимум зусиль для створення ще одного джерела інформації про останні події в рідному районі, області, а також країні й світі.

Розвиток мережі ефірного радіомовлення на Кіровоградщині передбачено обласною програмою "Центральний регіон - 2015", у якій поставлено амбітну мету покрити всю територію області ефірним радіо. На сьогодні майже 70 відсотків населення області мають змогу слухати із динаміків FM-приймачів радіопередачі "Скіфія-Центр" Кіровоградської обласної державної телерадіокомпанії. Відтепер ці передачі, а також передачі Українського радіо та місцеві новини зможуть чути і петрівчани.

Таким чином, в області в FM діапазоні працює вже чотири районні радіостанції: у Гайвороні, Новоукраїнці, Долинці та селищі Петровому. На черзі - початок Fm-мовлення "Скіфії-Центр" Кіровоградської обласної державної телерадіокомпанії у м. Світловодську.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов

Полезные советы
12:00, 22 мая
Новости компаний
10:56, 20 мая
Объявления
23.05.2018
Разместить объявление в этом блоке Добавить
Ответственный за раздел
Матусевич Артур Вадимович
Журналисты сайта 0522.ua к вашим услугам.

Пишите нам, звоните, сообщайте о городских новостях и событиях - мы надеемся, что с Вашей помощью горожане узнают о жизни Кропивницкого больше.

Вместе с Вами мы сделаем наш город лучше!


Редакция 0522.ua:

E-mail: news@0522.in.ua