У Службі автомобільних доріг у Кіровоградській області новий керівник

17 грудня на посаду начальника Служби автомобільних доріг у Кіровоградській області наказом Державного агентства автомобільних доріг України призначено Мар’яна Антоновича Ліневича. Для представлення нового керівника та офіційного ознайомлення з Наказом, до Кіровограду прибув голова правління ПАТ ДАК «Автомобільні дороги України» Сергій Якович Стельнякович. Він зазначив, що кадрові зміни у керівному складі Служби – важливий крок для подальшого розвитку дорожньої інфраструктури регіону.

  • Я дуже вдячний за віддану працю попередньому керівникові Служби автомобільних доріг у Кіровоградській області Олексію Гончаруку, який працював з максимальною віддачею, незважаючи на всі труднощі, що виникали в роботі дорожнього господарства області.

Мар’ян Ліневич – досвідчений управлінець, тому впевнений, що він зможе вправно керувати ввіреною йому Службою і буде відповідальним керівником та вміло розвиватиме дорожню галузь, - додав Сергій Якович.

На урочистій церемонії представлення нового керівника Служби був присутній і заступник голови Кіровоградської облдержадміністрації Олександр Чернявський. Він в свою чергу відзначив, що кадрові зміни не стануть на заваді співпраці Служби з обласною державною адміністрацією, яка буде продовжуватися і ставатиме більш тісною та результативною в плані покращення якості доріг загального користування Кіровоградщини.

До призначення на посаду начальника Служби Мар’ян Ліневич очолював ДП «Кіровоградський облавтодор» ПАТ ДАК «Автомобільні дороги України».

Довідка

Мар’ян Ліневич. Народився 1 червня 1965 року в с. Забріддя Черняхівського району Житомирської області.

У 1989 році закінчив Кіровоградський державний педагогічний інститут ім.. О. Пушкіна за спеціалізацією – «Історія». А у 2012 році отримав другу вищу освіту у Кіровоградському Національному технічному університеті за спеціальністю «Управління персоналом та економіка праці».

Протягом 1992-2011 років займає керівні посади на підприємствах промислової та будівельної галузей України.

Свою діяльність у дорожній галузі розпочав у січні 2011 року з посади інженера планово-економічного відділу ДП «Кіровоградський облавтодор» ПАТ ДАК «Автомобільні дороги України». Набутий професійний досвід роботи на керівних посадах сприяв подальшому кар’єрному росту у дорожній галузі. Уже в березні призначений заступником директора, а з грудня цього ж року - директором ДП «Кіровоградський облавтодор».

Прагнучи освітньо-професійної досконалості, Мар’ян Антонович здобуває третю вищу освіту без відриву від виробництва у Інституті економіки і бізнесу на транспорті Національного транспортного університету за спеціальністю «Автомобільні дороги та аеродроми».

Відділ зв’язків з громадськістю та ЗМІ Служби автомобільних доріг в області

14 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов

Ответственный за раздел
Матусевич Артур Вадимович
Журналисты сайта 0522.ua к вашим услугам.

Пишите нам, звоните, сообщайте о городских новостях и событиях - мы надеемся, что с Вашей помощью горожане узнают о жизни Кропивницкого больше.

Вместе с Вами мы сделаем наш город лучше!


Редакция 0522.ua:

E-mail: news@0522.in.ua