За хабарництво засуджено 7 колишніх працівників Інспекції державного архітектурно-будівельного контролю у Кіровоградській області

За хабарництво в особливо великих розмірах засуджено 7 колишніх працівників Інспекції державного архітектурно-будівельного контролю у Кіровоградській області, в тому числі її керівника.

Ленінський районний суд міста Кіровограда постановив вирок у справі вимагання та отримання хабара  сімома чиновниками Інспекції державного архітектурно-будівельного контролю.

Розглянувши представлені прокуратурою області докази вини колишніх службовців у неодноразовому вимаганні та одержанні хабарів, суд визнав їх достатніми і достовірними. Відтак, за принципової позиції державного обвинувача чотири фігуранти справи отримали реальні міри покарання. Зокрема, колишнього начальника Інспекції засуджено до 9 років позбавлення волі, його заступника та двоє підлеглих до 6 років. Інших трьох фігурантів справи визнано винними у хабарництві, проте, з огляду на пом’якшуючі обставини, суд призначив їм покарання не пов’язані з позбавленням волі.

У судовому засіданні повністю доведена причетність вказаних осіб до 21 епізоду вимагання та отримання хабарів у розмірах від 1000 до 75  тис. грн.  Кошти чиновники вимагали з підприємців та громадян за вирішення питань про не притягнення до адміністративної відповідальності, уникнення та зменшення сум штрафних санкцій по виявлених правопорушеннях у сфері будівельних норм і правил, за легалізацію об’єктів самовільного будівництва й незаконну видачу ліцензій, підписання декларацій про готовність об’єктів тощо.

Нагадаємо, викрито й затримано хабарників було навесні минулого року безпосередньо у їх службових кабінетах працівниками прокуратури області та міліції.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов

Полезные советы
12:00, 22 мая
Новости компаний
10:56, 20 мая
Ответственный за раздел
Матусевич Артур Вадимович
Журналисты сайта 0522.ua к вашим услугам.

Пишите нам, звоните, сообщайте о городских новостях и событиях - мы надеемся, что с Вашей помощью горожане узнают о жизни Кропивницкого больше.

Вместе с Вами мы сделаем наш город лучше!


Редакция 0522.ua:

E-mail: news@0522.in.ua