У Кіровограді проводяться позапланові перевірки шести суб’єктів господарювання, які входять до складу „Корпорації „ХХІ століття”

Відповідно до вимог пункту 78.1 статті 78 Податкового кодексу України органами доходів і зборів Кіровоградської області проводяться позапланові перевірки шести суб’єктів господарювання, які входять до складу „Корпорації „ХХІ століття”.

Проте, у процесі здійснення контрольно-перевірочних заходів посадові особи Міндоходів в області не змогли реалізувати надані Податковим кодексом повноваження, оскільки не були допущені до перевірки.

Слід зазначити, що розпочати перевірку органи доходів і зборів мають право після прийняття рішення про її проведення у вигляді наказу, за наявності направлення на перевірку та службових посвідчень посадових осіб.

При цьому чинним законодавством передбачено обов’язок платників податків не перешкоджати законній діяльності посадових осіб контролюючих органів під час виконання ними службових обов‘язків, а також виконувати законні вимоги таких посадових осіб (пп.16.1.9 п.16.1 ст.16 ПКУ).

Тому, у разі не допуску контролюючих органів до перевірки, вони не в змозі реалізувати своє право на її проведення та виконати закріпленні за ними завдання щодо здійснення контролю за додержанням норм чинного законодавства. У зв’язку з чим передбачено заходи відповідальності, зокрема, адміністративний арешт активів суб‘єкта господарювання (пп.94.2.3 п.94.2 ст.94 ПКУ).

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов

Полезные советы
12:00, 22 мая
Новости компаний
10:56, 20 мая
Ответственный за раздел
Матусевич Артур Вадимович
Журналисты сайта 0522.ua к вашим услугам.

Пишите нам, звоните, сообщайте о городских новостях и событиях - мы надеемся, что с Вашей помощью горожане узнают о жизни Кропивницкого больше.

Вместе с Вами мы сделаем наш город лучше!


Редакция 0522.ua:

E-mail: news@0522.in.ua