Позиція ГУ Міндоходів в Кіровоградській області щодо негативних публікацій в засобах масової інформації

У зв‘язку з виконанням постанов слідчих та відповідно до вимог пп.78.1.11 п.78.1 ст. 78 Податкового кодексу України органами доходів і зборів Кіровоградської області 23 та 24 грудня 2013 року організовано проведення позапланових перевірок шести суб’єктів господарювання, п‘ять з яких знаходяться за однією адресою (м.Кіровоград, пр.Правди, 28), що зумовило одночасний вихід на перевірку 15 ревізорів – інспекторів, тобто 3 ревізори на одне підприємство, що не суперечить нормам діючого законодавства.

Посадовими особами органів Міндоходів області не реалізовано контрольно-перевірочні заходи, визначені Податковим кодексом, зокрема не вручено документи, зазначені у п.81.1 ст. 81 Податкового кодексу України, через відсутність на місці посадових осіб суб‘єктів господарювання.

Даний факт було задокументовано відповідно до вимог чинного законодавства.

Крім цього, зазначаємо, що на одному із цих підприємств за місцем здійснення господарської діяльності у сфері громадського харчування із застосуванням реєстраторів розрахункових операцій тривають фактичні перевірки щодо дотримання норм законодавства з питань регулювання обігу готівки, порядку проведення розрахункових операцій та ведення касових операцій.

Враховуючи вищевикладене, працівники органів Міндоходів області постійно діють в межах покладених повноважень, визначених Податковим кодексом України та іншими законодавчими актами України.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов

Полезные советы
12:00, 22 мая
Новости компаний
10:56, 20 мая
Ответственный за раздел
Матусевич Артур Вадимович
Журналисты сайта 0522.ua к вашим услугам.

Пишите нам, звоните, сообщайте о городских новостях и событиях - мы надеемся, что с Вашей помощью горожане узнают о жизни Кропивницкого больше.

Вместе с Вами мы сделаем наш город лучше!


Редакция 0522.ua:

E-mail: news@0522.in.ua