Керівництво КІРУЕ боїться обговорювати долю вишу з журналістами

У ректораті Кіровоградського інституту регіонального управління та економіки не тільки відмовляються спілкуватися з журналістами на камеру, але й пильно слідкують, щоб студенти не сказали чогось зайвого.

Нагадаємо, що КІРУЕ позбавили ліцензії через порушення виявлені у кадровому, навчально-методичному і матеріально-технічному забезпеченні.

Щоб отримати коментар першого проректора Наталії Каськової, знімальна група одного з телеканалів була змушена використовувати приховану камеру, бо керівник вишу навідріз відмовилася спілкуватися з приводу позбавлення вузу ліцензії.

Така поведінка викликає подив, адже, за її словами, студентам нічого не загрожує. В Кіровограді з’явиться філіал Київського інституту сучасних знань, до якого й перейдуть усі студенти та викладачі. Але говорити про це відкрито заступник ректора чомусь не хоче.

«З усіма студентами проведені збори, але кожний студент хоче закінчити зі своїми викладачами, зі своїми програмами, без академрізниць і отримати дипломи», - говорить Наталія Каськова.

Дізнатися, що думають з приводу свого майбутнього самі студенти, журналістам не вдалося. За розмовою спостерігали викладачі, які поставленими питаннями були невдоволені та стверджували, що телевізійники «заплутують студентів».

«Викладачі казали, що плата за навчання не зміниться, проректор київського університету приїжджав, показував ліцензію, тобто переконали, що все добре в нас», - кажуть студентки Юлія Тримбовецька та Юлія Кузьмич.

Із ліцензією, як виявляється, усе не так просто. Зараз столичний виш у Кіровограді ніяк не зареєстрований, і ліцензію на те, щоб працювати в місті досі немає. Тож до нового року доля студентів визначена не буде.

Нагадаємо, що КІРУЕ позбавили ліцензії через порушення виявлені у кадровому, навчально-методичному і матеріально-технічному забезпеченні.

224 просмотра в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов

Ответственный за раздел
Матусевич Артур Вадимович
Журналисты сайта 0522.ua к вашим услугам.

Пишите нам, звоните, сообщайте о городских новостях и событиях - мы надеемся, что с Вашей помощью горожане узнают о жизни Кропивницкого больше.

Вместе с Вами мы сделаем наш город лучше!


Редакция 0522.ua:

E-mail: news@0522.in.ua