Працівники КП «Теплоенергетик» врятували лебедя. Фото

Декілька днів поспіль охорона підприємства КП «Теплоенергетик» звертала увагу на присутність в охоронній зоні міської дамби лебедя. При цьому було помічено, що птах намагається злетіти але у нього це не виходить. А ми розуміємо, що коли б лебідь був поранений, то він би міг просто загинути після того, як поверхня водойми повністю б замерзла і зникла можливість харчуватись, також залишається небезпека з боку безпритульних тварин. Особливо переймалась долею прекрасного птаха еколог нашого підприємства Наталія Риженко. Тож було прийняте рішення врятувати птаха.
20131225_124811
20131225_135721
З’ясувавши, що для того, щоб зняти лебедя з криги в місті немає ніяких спеціалізованих бригад, працівникам КП «Теплоенергетик» довелось самотужки рятувати птаха з водойми. На подив горда птиця дозволила це легко зробити, адже як виявилось при огляді, ще молодий лебідь мав поранення на своєму тілі. Можливо нанесений в результаті пострілу. Лебедя треба було негайно рятувати, адже поранений птах перебував в стресовому стані і з кожним днем ставав слабшим.

Було з’ясовано, що в Кіровограді немає спеціалізованих установ, які б утримували диких птахів такого розміру. Адже лебідь є великою і дуже гарною птицею, яка потребує до себе особливої уваги і дбайливого ставлення при утриманні в умовах неволі. Після низки телефонних дзвінків і вже майже розчарування від відмов, нарешті ми отримали гарну звістку. Прихистити у себе пораненого птаха погодився відомий благодійник і меценат Микола Цуканов. Коли працівники КП «Теплоенергетик» доставили лебедя до домівки Миколи Миколайовича, знайшли вже підготовлений окремий вольєр, придатний для перебування такої великої птиці. Також пан Микола надав першу необхідну допомогу, обробивши поранення. Ці події відбувались 25 грудня.

Вже декілька днів ми зв’язуємось з Миколою Миколайовичем, справляючись про стан лебедя. Він повідомляє, що птах заспокоївся і перебуває в нормальному стані, почався процес одужання. А повесні, коли білосніжний птах одужає, його буде повернуто в природне середовище, де він зможе і далі жити і радувати людей своєю красою.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов

Полезные советы
12:00, 22 мая
Новости компаний
10:56, 20 мая
Объявления
18.09.2017
23.05.2018
Разместить объявление в этом блоке Добавить
Ответственный за раздел
Матусевич Артур Вадимович
Журналисты сайта 0522.ua к вашим услугам.

Пишите нам, звоните, сообщайте о городских новостях и событиях - мы надеемся, что с Вашей помощью горожане узнают о жизни Кропивницкого больше.

Вместе с Вами мы сделаем наш город лучше!


Редакция 0522.ua:

E-mail: news@0522.in.ua