Громадський транспорт у Кіровограді оснастять GPS – навігаторами

Сьогодні, під керівництвом директора департаменту інфраструктури та промисловості облдержадміністрації Володимира Тоцького відбулося засідання обласного конкурсного комітету з визначення підприємства, яке запроваджуватиме систему диспетчеризації у транспорті.

На сьогоднішній день одним з найефективніших засобів диспетчеризації і контролю міжміського транспорту є використання технологій супутникового моніторингу. Такий напрямок транспортного контролю є не тільки економічно вигідним, а й підвищує рівень комфорту послуг на транспорті для жителів області.


- Встановлення GPS-навігаторів в автобусах конче необхідне - для відстеження графіка руху транспорту, фіксації кількості автобусів на маршрутах. GPS – це новаторська система контролю,- наголосив Володимир Тоцький.


Пропозиції щодо участі у конкурсі на облаштування міжміського громадського транспорту в області пристроями навігації подали 4 компанії – ТОВ "Українські мобільні технології" ( Кривий Ріг), ПП "КІТ-сервіс" (Дніпропетровськ), ПП "Візор-21" (Луцьк) та ПП "Автоімідж" (Житомир). Після розгляду членами комітету наданих заяв, виявилося, що документи Луцької компанії не відповідають вимогам конкурсу, інші учасники були допущені до презентації своїх проектів.
Після детального обговорення, конкурсний комітет визначив переможцем Підприємство "КІТ-сервіс", котре має значний досвід по оснащенню громадського транспорту GPS – навігаторами. Компанія тривалий час займається диспетчеризацією і контролем міського транспорту в Дніпропетровську.


Найближчим часом планується заключити договір між ПП "КІТ-сервіс", Автовокзалом №1 та кіровоградськими перевізниками, які здійснюють перевезення в обласному центрі. За умовами договору Дніпропетровська компанія має обладнати диспетчерський центр на автовокзалі та створити усі умови для його працівників.


- Система GPS – контролю впроваджується, найперше, для комфорту пасажирів. Тепер стане можливо слідкувати за рухом транспорту навіть за допомогою телефона, власне, з будь-якого сучасного комунікатора (смартфона, айфона, планшета) з доступом до інтернету, - можна буде чітко знати, за скільки часу прибуде твій автобус, - зазначив Володимир Тоцький.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов

Объявления
18.09.2017
Разместить объявление в этом блоке Добавить
Ответственный за раздел
Матусевич Артур Вадимович
Журналисты сайта 0522.ua к вашим услугам.

Пишите нам, звоните, сообщайте о городских новостях и событиях - мы надеемся, что с Вашей помощью горожане узнают о жизни Кропивницкого больше.

Вместе с Вами мы сделаем наш город лучше!


Редакция 0522.ua:

E-mail: news@0522.in.ua